Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„NIEODPŁATNE POMOCE EDUKACYJNE” DO DYREKCJI SZKOŁY Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz pedagogów, Firma CREATUS z pomocą lokalnych firm doposaża.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„NIEODPŁATNE POMOCE EDUKACYJNE” DO DYREKCJI SZKOŁY Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz pedagogów, Firma CREATUS z pomocą lokalnych firm doposaża."— Zapis prezentacji:

1

2 „NIEODPŁATNE POMOCE EDUKACYJNE”

3 DO DYREKCJI SZKOŁY Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz pedagogów, Firma CREATUS z pomocą lokalnych firm doposaża nieodpłatnie placówki oświatowe. Jest to akcja, która obejmuje wszystkie placówki edukacyjne i również dla Państwa przygotowaliśmy nieodpłatne pomoce edukacyjne.

4 DLA PAŃSTWA PRZYGOTOWALIŚMY SERIĘ „REPETYTORIUM MATURZYSTY” Jest to wyjątkowa seria przeznaczona dla maturzystów, ale mogą też skorzystać inni uczniowie. Repetytoria są zgodne z najnowszymi podstawami programowymi, napisane przystępnym językiem i zawierają całość materiału z trzech lat nauki. Zaprezentowane w nich zadania zostały rozwiązane i krok po kroku objaśnione.

5 REPETYTORIUM JĘZYK POLSKI Repetytorium Maturzysty język polski jest całkowicie zgodne z wymogami CKE, napisane przystępnym, żywym językiem, zawierające ciekawe przykłady, trafne interpretacje i analizy utworów, biografie pisarzy, wprowadzenia do poszczególnych epok – słowem komplet wiedzy z języka polskiego.

6 REPETYTORIUM CHEMIA Największym atutem publikacji są liczne tabele i zestawienia, dzięki którym materiał podany jest w sposób przejrzysty i czytelny. Język, którym napisane jest Repetytorium... jest prosty i zrozumiały. Książka ponadto obfituje w zadania, z których każde posiada objaśnienie rozwiązania krok po kroku, tak, by każdy samodzielnie mógł prześledzić sposób rozumowania.

7 REPETYTORIUM BIOLOGIA Książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi w praktyce szkolnej informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano prostym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, wyliczeń, całość uzupełniają też liczne rysunki i schematy. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnie widocznymi ramkami, które ułatwiają ich odnalezienie. Ważnym uzupełnieniem Repetytorium... jest szczegółowy indeks pojęć, dzięki któremu można szybko odnaleźć potrzebne informacje.

8 REPETYTORIUM FIZYKA Repetytorium... obfituje w dokładnie wyjaśnione definicje, wzory i tabele, które znacznie ułatwiają naukę. Dodatkowym atutem jest dokładny indeks pojęć, zamieszczony na końcu książki. Najmocniejszym punktem publikacji są jednak liczne zadania z rozwiązaniami krok po kroku, dzięki którym każdy uczeń może samodzielnie prześledzić sposób rozumowania i dojście do rozwiązania.

9 REPETYTORIUM GEOGRAFIA Co ważne, książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, wyliczeń, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu poruszanie się po książce jest intuicyjnie proste.

10 REPETYTORIUM HISTORIA Publikacja zawiera mnóstwo tabel, zestawień, wykresów, map, dzięki którym wiadomości są podane w sposób przejrzysty, czytelny i łatwy do zapamiętania. Dodatkowym atutem Repetytorium... jest dokładny indeks pojęć oraz nazwisk, dzięki którym szybko można odnaleźć niezbędne informacje. Wiadomości zostały podane w sposób rzeczowy, zwięzły i przystępny.

11 REPETYTORIUM JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI Repetytorium... zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego pisemnego wraz z podpowiedziami, jak się do niego skutecznie przygotować, przykłady prawdopodobnych zadań egzaminacyjnych oraz bogatą bazę słownictwa, umożliwiającą skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Autorzy zadbali, by książka zawierała jak najwięcej ćwiczeń oraz przykładowe zestawy egzaminacyjne.

12 REPETYTORIUM MATEMATYKA Repetytorium maturzysty matematyka jest doskonałą propozycją dla wszystkich maturzystów. Zawiera bowiem wszystkie wymagane wiadomości, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Poruszanie się po książce ułatwiają wyraźne oznaczenia poziomu oraz przydatny indeks pojęć. Repetytorium... zawiera wszystkie wymagane wzory i definicje wraz z licznymi zadaniami. Co warte uwagi - zadania zawierają rozwiązanie krok po kroku i objaśnienia, dzięki którym każdy uczeń może samodzielnie prześledzić sposób rozwiązania danego zadania.

13 W ramach tej akcji oczekujemy od Państwa tylko i wyłącznie wysłania dyplomów z podziękowaniem dla fundatorów, którzy pokryją koszt tego doposażenia. Sponsor będzie pozyskiwany przez naszego pracownika w sposób profesjonalny spośród lokalnych firm. Nasz pracownik będzie z Państwem w stałym kontakcie.

14 Mam nadzieję, że te pomoce dydaktyczne wzbogacą zasoby Państwa Placówki oraz z pewnością przyczynią się do ciekawszych zajęć edukacyjnych dla uczniów. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem takich pomocy dydaktycznych, proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam Wioletta Pasamonik kom. 0 518-762-779


Pobierz ppt "„NIEODPŁATNE POMOCE EDUKACYJNE” DO DYREKCJI SZKOŁY Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz pedagogów, Firma CREATUS z pomocą lokalnych firm doposaża."

Podobne prezentacje


Reklamy Google