Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najbardziej i najmniej popularne miejsca w Pile..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najbardziej i najmniej popularne miejsca w Pile.."— Zapis prezentacji:

1 Najbardziej i najmniej popularne miejsca w Pile.

2 „ZAPLANUJ OKOLICĘ” Badanie nr 3 w ramach projektu XXI- sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie Zadaniem zespołu było stworzenie mapy, która miała pokazywać szanse, problemy i możliwości w centrum Piły.

3 Wnioski z konsultacji społecznych przeprowadzonych w dniu 14 marca 2015 roku

4

5 Opinie mieszkańców o najczęściej odwiedzanych miejscach w Pile?

6 Deptak oraz pl. Konstytucji 3 Maja – nowe centrum

7 Kompilacja najciekawszych wypowiedzi Warto mieszkać w Pile z powodów estetycznych. Nowo powstające budynki wyróżnia ciekawa, nowoczesna architektura, a zrewitalizowane zabytkowe kamienice np. na ul. 11 Listopada urzekają urodą detali. To wszystko sprawia, że nie chce opuszczać się tak pięknego miejsca, w którym na każdym kroku można poczuć się jak w wielkim mieście dzięki pięknie oświetlonym i nowym deptakom.

8 Park Miejski

9 Najpopularniejsze wypowiedzi W wolnej chwili możemy wybrać się na spacer np. w tak czarujące miejsce jak Park Miejski im. Stanisława Staszica z bogatym drzewostanem i zabytkową żelazną altaną. Cały kompleks parkowy jest wspaniałym miejscem na długie spacery.

10 Wyspa

11 Najpopularniejsze wypowiedzi Równie czarującym miejscem jest Park na Wyspie, mogący poszczycić się efektowną fontanną, nowoczesnym placem zabaw dla dzieci oraz niecodzienną atrakcją turystyczną, jaką jest tramwaj wodny.

12 Opinie mieszkańców o najmniej odwiedzanych miejscach w Pile?

13 Ulice O.M.Kolbe i Walki Młodych

14 Najczęściej powtarzająca się myśl Generalnie ankietowani twierdzą, że niebezpiecznie jest tam spacerować po zmroku.

15 Wnioski: Szczególne zwrócenie uwagi na problemy mieszkańców tych dwóch ulic. Intensywniejsze zagospodarowanie czasu tamtejszej młodzieży na terenach szkół z rejonu. Rewitalizacja niektórych kamienic, aby w najbliższym czasie nie nadawały się już tylko do wyburzenia. Wybudowanie placu rekreacyjno-wypoczynkowego na skwerze za Wyższą Szkoła Gospodarki (dawna Wyższa Szkoła Biznesu).

16 Co chciałybyśmy ulepszyć? Wierzymy, że ukazanie tego problemu Panu Radnemu stanowi już pierwszy krok do poprawy sytuacji na tamtejszych osiedlach.

17 Dziękujemy za uwagę! Prezentację wykonały: Klaudia Flis i Iga Piotrowska


Pobierz ppt "Najbardziej i najmniej popularne miejsca w Pile.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google