Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SPOT TV 30”. OBRAZDŹWIĘK 1. Nóż trzymany w dłoni rozprowadza po blacie biały proszek. Usypuje z niego podłużne kreski - charakterystyczny sposób przygotowywania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SPOT TV 30”. OBRAZDŹWIĘK 1. Nóż trzymany w dłoni rozprowadza po blacie biały proszek. Usypuje z niego podłużne kreski - charakterystyczny sposób przygotowywania."— Zapis prezentacji:

1 SPOT TV 30”

2 OBRAZDŹWIĘK 1. Nóż trzymany w dłoni rozprowadza po blacie biały proszek. Usypuje z niego podłużne kreski - charakterystyczny sposób przygotowywania działki kokainy, czy amfetaminy.

3 OBRAZDŹWIĘK 2. Chłopak (ok. 18 lat) siedzi przy stole. To on trzyma nóż i rozprowadza proszek. Mina znudzona, siedzi niedbale, robi wszystko jakby od niechcenia.

4 OBRAZDŹWIĘK 3. Powrót do pierwszego ujęcia. Nóż rozprowadza kolejne kreski z proszku, gdy nagle w kadrze pojawia się ręka kobiety, która zgarnia proszek ścierką.

5 OBRAZDŹWIĘK 4. Szeroki plan. Okazuje się, że jesteśmy w kuchni. Chłopak siedzi przy kuchennym stole, wokół którego krząta się jego matka (wiek ok. 45 lat). Ściera stół ścierką. Biały proszek to mąka - zbiera ją na dłoń i wysypuje do zlewu. Widać, że jest zapracowana, zajęta przygotowywaniem obiadu. Przy stole siedzi również ojciec chłopaka (wiek ok. 45 lat). Czyta gazetę nie zwracając żadnej uwagi na pozostałych domowników. SFX: Odgłosy krzątania matki i dźwięk telewizora dobiegający z drugiego pokoju. Ojciec: Co w szkole? Syn: Dobrze.

6 OBRAZDŹWIĘK 5. Lektor: Rozmawiaj więcej ze swoim dzieckiem...

7 OBRAZDŹWIĘK 6. Pojawia się plansza z hasłem kampanii. 6. Lektor: Bo bliżej siebie to dalej od narkotyków

8 OBRAZDŹWIĘK 7. Pojawia się plansza z logo adresem strony i numerem infolinii. 7. Chcesz wiedzieć więcej?

9 Billboard

10

11 Prasa

12


Pobierz ppt "SPOT TV 30”. OBRAZDŹWIĘK 1. Nóż trzymany w dłoni rozprowadza po blacie biały proszek. Usypuje z niego podłużne kreski - charakterystyczny sposób przygotowywania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google