Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sejm Dzieci i Młodzieży 2015 Pytania i odpowiedzi zadane podczas ankiety.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sejm Dzieci i Młodzieży 2015 Pytania i odpowiedzi zadane podczas ankiety."— Zapis prezentacji:

1 Sejm Dzieci i Młodzieży 2015 Pytania i odpowiedzi zadane podczas ankiety

2 Pytania - Czy bierzesz udział w inicjatywach proponowanych przez władze samorządu gminy lub inne lokalne organizacje? - Czego Twoim zdaniem brakuje w naszej okolicy? - W jakiego typu wydarzeniach wziąłbyś udział? - Czy wziąłbyś udział w wydarzeniu kulturalnym? - Czy chciałbyś wziąć udział we wspólnym koncercie instrumentalnym grając na instrumencie lub słuchając muzyki? - Które miejsce w naszej okolicy byłoby najlepsze na tego typu inicjatywę?

3 Czy bierzesz udział w inicjatywach proponowanych przez władze samorządu gminy lub inne lokalne organizacje? Oczywiście, co roku jestem na organizowanych przez gminę festynach rodzinnych oraz innych wydarzeniach, jak Np. Dzień dziecka i Mikołajki organizowane w Stadninie Koni Agrofood. Razem z dziećmi staramy się być na każdym wydarzeniu, czy to dzień dziecka, andrzejki czy inne wydarzenie. Niestety brakuje nam podczas ich oprawy muzycznej, czyli osób, które by grały na żywo, brzmi to zupełnie inaczej niż muzyka z radia.

4 Czego Twoim zdaniem brakuje w naszej okolicy? Hmm… Chyba najbardziej brakuje spotkań dla młodzieży, gdzie mogliby się wzajemnie poznać oraz miło spędzić wspólny czas. Brakuje też grupy animacyjnej, która by kierowała głównymi wydarzeniami w naszej okolicy. Jedyną rzeczą której tutaj brakuje to spotkania dla młodzieży. W naszej okolicy jest jej dużo i nie zawsze mają co ze sobą zrobić, więc uważam że to spotkania mogłyby im pomóc zintegrować się przez np. śpiew i muzykę.

5 W jakiego typu wydarzeniach wziąłbyś udział? W każdym. Ale najlepiej żeby było to coś związanego z muzyką, uwielbiam słuchać głośno muzyki i śpiewać na koncercie. Najchętniej to wzięłabym udział w występie przygotowanym przez samą młodzież, część osób by grała, część śpiewała jeszcze inna część by mogła tańczyć.

6 Czy wziąłbyś udział w wydarzeniu kulturalnym? O tak, bardzo chętnie, nieważne jakiego to typu wydarzenia, uwielbiam chodzić gdzieś gdzie coś się dzieje innego i niecodziennego. Myślę że tak, zawsze staram się znaleźć czas na takie rzeczy, ale niestety nie jest to zawsze możliwe. Poza tym pomagają nam one poznać nowych ludzi.

7 Czy chciałbyś wziąć udział we wspólnym koncercie instrumentalnym grając na instrumencie lub słuchając muzyki? Pewnie, dlaczego nie ? Gram już od trzech lat na gitarze, a jeszcze nie występowałem ani razu więc, zagram z wielką ochotą. Niestety nie gram na żadnym instrumencie ani nie potrafię śpiewać, ale za to przyjdę posłuchać, bo bardzo lubię patrzeć jak ktoś gra na żywo.

8 Które miejsce w naszej okolicy byłoby najlepsze na tego typu inicjatywę? Niewiele jest takich miejsc, chyba najlepszym do tego byłaby remiza strażacka, jest największym budynkiem w okolicy, jeszcze mogłoby się odbyć na świeżym powietrzu, ale tu już wchodzi w grę pogoda…. Najlepsza to będzie remiza, nie będzie padać i będzie nam wszystkim ciepło, no chyba że jeszcze mogłoby to być na plebani.

9 KONIEC Opracowali: - Krzysztof Lewandowski - Kacper Ponicki Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Toruniu


Pobierz ppt "Sejm Dzieci i Młodzieży 2015 Pytania i odpowiedzi zadane podczas ankiety."

Podobne prezentacje


Reklamy Google