Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zawór rozdzielający suwakowy typu 4/2, sterowany elektrycznie za pomocą jednego elektromagnesu. W y k o n a ł.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zawór rozdzielający suwakowy typu 4/2, sterowany elektrycznie za pomocą jednego elektromagnesu. W y k o n a ł."— Zapis prezentacji:

1 Zawór rozdzielający suwakowy typu 4/2, sterowany elektrycznie za pomocą jednego elektromagnesu.
W y k o n a ł

2 Rozdzielacz sterowany elektrycznie typ 4WE6E72/G24NZ4
Dużą część współczesnych układów pneumatycznych stanowią układy sterowane na drodze elektrycznej. W układach tych są stosowane zawory rozdzielające sterowane elektromagnesami (jednym lub dwoma). Rozdzielacz sterowany elektrycznie typ 4WE6E72/G24NZ4

3 Przykład rozdzielacza czterodrogowego dwupołożeniowego z jednym elektromagnesem pokazano na rysunku. W położeniu normalnym suwak rozdzielacza znajduje się w lewym położeniu, realizując schemat połączeń dróg zaznaczony w prawym kwadracie symbolu graficznego.

4 Po zadziałaniu elektromagnesu jego zwora przesuwa suwak do prawego położenia, realizując schemat połączeń pokazany w lewym kwadracie symbolu graficznego.

5 Zasada działania : 2 4 1 3

6 Rozdzielacz hydrauliczny NEV24V...
Podobne byłoby działanie rozdzielacza pięciodrogowego. Oprócz drogi 3 wypływu do atmosfery zawór taki posiadałby dodatkowy otwór odpowietrzający , wyprowadzony od strony sprężyny, ale w korpusie nad suwakiem nie byłoby kanału łączącego skrajne przestrzenie rozdzielacza.


Pobierz ppt "Zawór rozdzielający suwakowy typu 4/2, sterowany elektrycznie za pomocą jednego elektromagnesu. W y k o n a ł."

Podobne prezentacje


Reklamy Google