Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Błyszczące panele LCD o niewielkich przekątnych, zintegrowane GPU i zazwyczaj nieliczne, miniaturowe porty to wady, które odstraszają wielu potencjalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Błyszczące panele LCD o niewielkich przekątnych, zintegrowane GPU i zazwyczaj nieliczne, miniaturowe porty to wady, które odstraszają wielu potencjalnych."— Zapis prezentacji:

1

2 Błyszczące panele LCD o niewielkich przekątnych, zintegrowane GPU i zazwyczaj nieliczne, miniaturowe porty to wady, które odstraszają wielu potencjalnych nabywców ultrabooków. Na szczęście zaczynają pojawiać się konstrukcje, takie jak te wchodzące w skład serii 5. Samsunga. Obecnie południowokoreański producent oferuje na rodzimym rynku dwa nowe, niezwykle ciekawe komputery przenośne. Mniejszy ma 13,3” ekran HD (1366 x 768), większy natomiast został wyposażony w 14” wyświetlacz (także HD). Co ważne, montowane w laptopach Samsung Series 5 panele LCD mają matowe powłoki.

3 Wprowadzone do sprzedaży ultrabooki są napędzane przez procesory Intel Core drugiej generacji, współpracujące z maksymalnie 8 GB pamięci RAM DDR3-1333. W mniejszym modelu do pracy został zaprzęgnięty zintegrowany GPU Intel HD Graphics 3000, natomiast w większym znalazło się miejsce na dedykowaną kartę AMD Radeon HD 7550M. Laptopy Samsung Series 5 są dostępne zarówno z tradycyjnymi dyskami twardymi (maks. 500 GB w modelu 13,3” i 1 TB w 14”) wspieranymi przez 8 GB pamięci flash (Express Cache), jak i SSD o pojemności 128 GB. Notebooki mają wbudowane czytniki kart pamięci, kamerki internetowe, gigabitowe karty LAN, moduły Wi-Fi b/g/n i Bluetooth.

4 Wachlarz portów obejmuje m.in. pełnowymiarowe wyjścia HDMI i VGA oraz dwa USB 3.0. Większy Samsung Serii 5 ma także napęd optyczny. Grubość i masa wykonanych z aluminium konstrukcji wynosi odpowiednio 14,9 mm i 1,4 kg (model 13,3”) oraz 20,9 mm i 1,8 kg (wariant 14”).

5 Wykonał: Michał Maliszewski


Pobierz ppt "Błyszczące panele LCD o niewielkich przekątnych, zintegrowane GPU i zazwyczaj nieliczne, miniaturowe porty to wady, które odstraszają wielu potencjalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google