Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Postanowiliśmy zobrazować Państwu nasze wnioski z przeprowadzonego badania. Zobaczcie główne problemy naszego targowiska oraz pomysły mieszkańców na ich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Postanowiliśmy zobrazować Państwu nasze wnioski z przeprowadzonego badania. Zobaczcie główne problemy naszego targowiska oraz pomysły mieszkańców na ich."— Zapis prezentacji:

1 Postanowiliśmy zobrazować Państwu nasze wnioski z przeprowadzonego badania. Zobaczcie główne problemy naszego targowiska oraz pomysły mieszkańców na ich rozwiązanie.

2

3 …stoi puste!

4

5 Źródło: wiadomości.wp.pl W Radzionkowie brakuje miejsca w którym radzionkowianie mogliby się spotkać we wspólnym gronie i kibicować wspólnie naszym „Orłom”. Aby zorganizować taką zabawę potrzeba wiele miejsca, które właśnie zapewnia targowisko.

6 Źródło: Gokchojnice.pl Świetną okazją na wykorzystanie terenu jest organizacja pikniku rodzinnego, połączonego z konkursem rysowania kredą.

7 Źródło: Joy-ride.pl W dowolny dzień w tygodniu można targowisko udostępnić skateboardzistom, których w Radzionkowie nie brakuje. Już sam duży plac zapewni im świetną zabawę, a dodatkowo można rozkładać w ten dzień małą rampę. To byłby raj dla młodzieży, a starsi mieszkańcy Radzionkowa nie baliby się, idąc po chodniku, że ktoś w nich zaraz wjedzie.

8 Chcemy, aby targowisko stało się miejscem spotkań radzionkowian. Jak tego dokonać? Stworzenie maskotki Radzionkowa, akcje happeningowe oraz stworzenie baru działającego przy targowisku. To tylko niektóre pomysły, które zachcęcą mieszkańców do przychodzenia tutaj.

9 Źródło: www.bezrzecze24.pl Któż z nas nie ma nieużywanych przedmiotów w domu. Książka, którą przeczytaliśmy i nie mamy co z nią zrobić? Gra planszowa która nam się znudziła? Wazon, który po przemalowaniu domu nigdzie nie pasuje? Każdy z nas ma takie przedmioty. Kiermasz na którym mieszkańcy mogliby się wymieniać rzeczami to świetne rozwiązanie, a dodatkowo drugie życie dla tych przedmiotów. Naszym zdaniem taki jarmark powinien się odbywać dwa razy w roku: przed świętami Wielkanocnymi i Bożonarodzeniowymi ponieważ jest to czas świątecznych porządków.

10 Źródło: www.ho.haslo.pl Ten pomysł to ukłon w stronę ludzi starszych. Wielu z nich jest zapalonymi ogrodnikami i deklaruje, że chodząc na targ zaglądają na stanowiska z roślinami, których jest zdecydowanie za mało. Giełda kwiatowa z pewnością przyciągnęła także osoby z innych miast, gdyż w okolicy nie ma innej. Zdaniem burmistrza to dobry pomysł, ale aby był on opłacalny dla miasta, trzeba giełdę kwiatową połączyć z giełdą meblową.

11

12 Jak chcemy: Nasze targowisko ma dwa główne wyjścia. Niestety przejście dla pieszych znajduje się tylko przy wyjściu A. Przy wyjściu B takiego przejścia brakuje, przez co mieszkańcy wielokrotnie łamią prawo. Chcemy, aby przejście dla pieszych przy wyjściu B powstało takie, jakie jest przy wyjściu A.

13 Jak chcemy: www.Zano.pl www.improdukcja.pl Po każdym dniu targowym notorycznie w okolicach targu walają się śmieci. Chcemy, aby sprzedawcy mieli obowiązek zabierać ze sobą swoje śmieci. Dodatkowo warto ustawić kilka koszy na śmieci oraz ławeczki po to, aby można było na spokojnie pooglądać np. zakupioną bluzkę.

14 Jak chcemy: W dni targowe mieszkańcy Radzionkowa bardzo długo szukają miejsca parkingowego. Zdajemy sobie sprawę, że parkingów wokół targowiska jest już naprawdę dużo i nie ma miejsca na kolejne. Od burmistrza dowiedzieliśmy się, że obok targowiska inwestor buduje supermarket, a przed nim parking dzięki czemu mieszkańcy będą mieli dodatkowe 80-100 miejsc na zaparkowanie swojego samochodu.

15 Jak chcemy: www.ino-online.pl Mieszkańcy skarżą się, że wysokie krawężniki przy przejściu dla pieszych utrudniają dojście do targowiska osobom niepełnosprawnym i kobietom z wózkiem dziecięcym. Krawężniki MUSZĄ być obniżone. Chcemy, aby wyglądało to tak jak na zdjęciu obok

16 Forum.erokietnica.pl Jak chcemy: Na parkingu przy targowisko znajdują się tylko dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Naszym zdaniem jak na tak duży targ to zdecydowanie za mało. Miasto powinno domalować jeszcze kilka takich miejsc.

17 Sposób realizacji przedstawiliśmy w Planie Działań do którego przeczytania serdecznie Państwa… Zapraszamy! Bartosz Niewiadomski kl.II Katarzyna Bielecka kl.III Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka


Pobierz ppt "Postanowiliśmy zobrazować Państwu nasze wnioski z przeprowadzonego badania. Zobaczcie główne problemy naszego targowiska oraz pomysły mieszkańców na ich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google