Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jako król kuchni. Popularna Produkcja Pomidorów Wymagania klimatyczne i glebowe: Pomidor jest warzywem, który lubi ciepło i słońce, nie przepada za chłodnymi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jako król kuchni. Popularna Produkcja Pomidorów Wymagania klimatyczne i glebowe: Pomidor jest warzywem, który lubi ciepło i słońce, nie przepada za chłodnymi."— Zapis prezentacji:

1 Jako król kuchni

2 Popularna Produkcja Pomidorów Wymagania klimatyczne i glebowe: Pomidor jest warzywem, który lubi ciepło i słońce, nie przepada za chłodnymi i zimnymi dniami oraz opadów deszczu. Najlepsza temperatura dla rozwoju pomidorów to temperatura powyżej 23 stopni celcjusza, jeśli temp spadnie poniżej temperatury 0 stopni celcjusza to pomidor przemarznie i zgnije. Pomidory są warzywami, które będą rosły na każdym rodzaju gleby. Pomidor nie boi się gleb lekko- kwaśnych.

3 Pomidor uwielbiany przez naród Ukrainy. Jest to najczęściej używany produkt przez domowe gospodynie, oraz profesjonalnych kucharzy.

4 Jedna z największych plantacji w Ameryce Południowej i Europie Zachodniej. Dla producentów pomidorów gruntowych początek sezonu nie należał do łatwych. Najpierw długa zima nie sprzyjała produkcji rozsady a potem chłodna i deszczowa wiosna znacznie utrudniła sadzenie roślin w pole. Na większości plantacji posadzona rozsada była zbyt wyrośnięta z powodu opóźnionego wejścia w pole.

5 Pomidor na każdy dzień…

6 Piękno w pomidorach dostrzega każdy z nas.

7 Masowe transporty POMIDORÓW z europy do Ameryki Północnej Ameryki Południowej i Azji

8 Wykonał: Dominik Lach III c


Pobierz ppt "Jako król kuchni. Popularna Produkcja Pomidorów Wymagania klimatyczne i glebowe: Pomidor jest warzywem, który lubi ciepło i słońce, nie przepada za chłodnymi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google