Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Och jak cudnie! Tylko ja i moja kość ! Chyba nic nie zepsuje tego popołudnia !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Och jak cudnie! Tylko ja i moja kość ! Chyba nic nie zepsuje tego popołudnia !"— Zapis prezentacji:

1

2 Och jak cudnie! Tylko ja i moja kość ! Chyba nic nie zepsuje tego popołudnia !

3 Drogie wilki, ratujcie! Las płonie od północnej strony! Pomóżcie nam! Musimy ewakuować innych! Co!? Las płonie!? Przecież to dopiero początek lata! Szybko! Ruszajmy! Jeśli przybędziemy za późno, możemy zastać sam popiół!

4 Szybko! Uciekajcie za wodę! Ogień nie przedrze się tam. Pożar tak po prostu nie mógł wybuchnąć. Ktoś lub coś musiało za tym stać. Ale teraz oddalmy się od tego miejsca, bo spłoniemy.

5 Uff. Chyba jesteśmy w bezpiecznej odległości od ognia? Ciekawe, co z innymi? Pewnie też uciekli w bezpieczne miejsce. Ale ja się głowię, co wywołało pożar. Hej! Jestem Kitka, słyszałam waszą rozmowę i mogę wam pomóc…

6 Kitko, to tutaj ? Czy te zające to nasze śniadanie? Nie wasze, mądralo. Mamy inny problem. Ślepy jesteś ? Tak, jesteśmy już na miejscu. A to nie wasze śniadanie, tylko bliźniaczki Zosia i Gosia. O.. Fe.! Jak tu śmierdzi! A co to za rzeczy? To są śmieci. Jeśli się nadziejesz na te kryształki, to blizna do końca twego życia.

7 Popatrzcie, oto źródło problemów. Ten dwunóg niszczył nasz dom. Jak on mógł!!!??? Wrrr…Ja ci zaraz pokażę, co to znaczy podpalać i zaśmiecać komuś dom!!! O mamusiu!… To wilk! Spadam stąd!

8 HURRA! JUPI !!! Dwunogi pokonane!! Dzięki wam mieszkańcy tego lasu mogą żyć spokojnie! To nic strasznego, ale musimy być gotowi na takie przypadki.

9

10


Pobierz ppt "Och jak cudnie! Tylko ja i moja kość ! Chyba nic nie zepsuje tego popołudnia !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google