Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto jest przyjacielem lasu Maciej Czapla Kl.4b. Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 1.Ogarnij swoje śmieci. Jeśli jesteśmy na wycieczce w lesie, w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto jest przyjacielem lasu Maciej Czapla Kl.4b. Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 1.Ogarnij swoje śmieci. Jeśli jesteśmy na wycieczce w lesie, w."— Zapis prezentacji:

1 Kto jest przyjacielem lasu Maciej Czapla Kl.4b

2 Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 1.Ogarnij swoje śmieci. Jeśli jesteśmy na wycieczce w lesie, w parku lub na podwórku zawsze sprzątamy za sobą i kolegami. Przecież puste butelki po sokach są lżejsze niż pełne.

3

4 Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 2.Dbaj o lasy. Jeśli masz wolny czas, to z rodziną, kolegami i swoim zwierzątkiem wybierz się do lasu zasadzić kilka drzewek. Sadzonki możesz uzyskać od zaprzyjaźnionych leśniczych albo kupić w szkółce.

5

6 Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 3.Dbanie o sadzonki Co jakiś czas podlewaj sadzonki, wyrywaj chwasty i oznacz teren tabliczką

7 Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 4.Pomagaj zwierzętom Opatruj rany kiedy będą zranione, zanoś różne pyszności zwierzątkom w zimie, np. marchew, sałatę i siano.

8

9 Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 5.Prawa zwierząt. Chroń zwierzęta przed kłusownikami i ratuj w potrzebie. Gdy spotkasz kłusownika to zadzwoń na policję {112 lub 997}.

10 Koniec !!!!:D Dziękuję za obejrzenie prezentacji, mam nadzieję że się podobała.


Pobierz ppt "Kto jest przyjacielem lasu Maciej Czapla Kl.4b. Poradnik „jak zostać przyjacielem lasu” 1.Ogarnij swoje śmieci. Jeśli jesteśmy na wycieczce w lesie, w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google