Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PLAN PREZENTACJI Ćwiczenie 1 - Życiorys Ćwiczenie 2 – Reakcje chemiczne Ćwiczenie 3 – Lista grupy Ćwiczenie 4 – Lista płac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PLAN PREZENTACJI Ćwiczenie 1 - Życiorys Ćwiczenie 2 – Reakcje chemiczne Ćwiczenie 3 – Lista grupy Ćwiczenie 4 – Lista płac."— Zapis prezentacji:

1

2 PLAN PREZENTACJI Ćwiczenie 1 - Życiorys Ćwiczenie 2 – Reakcje chemiczne Ćwiczenie 3 – Lista grupy Ćwiczenie 4 – Lista płac

3 Ćwiczenie 1 - ŻYCIORYS  Na świat przyszłam dnia 9 września 1994 roku. Poród odbył sie w Szpitalu S. Żeromskiego. Moja najwspanialsza mama - Małgorzata wraz z tata Piotrem oczekiwali na mnie z wielka niecierpliwością. Tydzień po porodzie rodzice zabrali mnie do domu. Szkoda ze nie pamiętam pierwszego wejścia do domu, pewnie było to dla moich rodziców fenomenalne uczucie. Zmiana pieluch, karmienie, miłość i poswięcenie - za wszystko im teraz dziękuje. To wspaniale uczucie, mając teraz 20 lat i wspominając swoje dzieciństwo z takim uśmiechem na twarzy. Moj chrzest odbył sie w listopadzie 1994 roku. Ze zdjęć wywnioskowałam, ze była przy mnie wtedy cala rodzina. Po mszy wszyscy udali sie do restauracji na obiad specjalnie przygotowany na ten ważny dzien. Od tamtego dnia moje życie w pewnym stopniu dużo sie zmieniło.  W 1997 roku pierwszy mama mnie zaprowadziła do przedszkola. Lata przedszkolne minęły bardzo szybko. Wspaniały czas zabaw, uśmiechów, rożnych wycieczek oraz pierwszych kroków do nauki. Następny etap to klasa 1 w SP nr 47.  W tym roku (2001) również rodzice kupili ogromny apartament w Krakowie. Cudowne przeżycie, nowy pokój, nowa okolica, nowi ludzie. Moja szkolna edukacja przebiegała dość dobrze, bez żadnych problemów. Rok później rodzice zdecydowali sie na rozpoczęcie zwiedzania Europy.  W 2002r. Nasza pierwsza wyprawa - Chorwacja. Pamiętam te piękne plaże, słodkie figi i pyszne lody, gdy było 40 stopni w cieniu. Po powrocie do Polski znowu powrót do obowiązków. Nic ciekawego sie nie działo, aż do 7 lipca. W tym dniu dostałam wspaniały prezent - psa. Od tego dnia miałam kolejny obowiązek - spacery z Saba, lecz mi to nie przeszkadzało.  Parę lat później w 200r. rozpoczęłam naukę w Krakowskim Gimnazjum nr 7. Przyjemna szkoła, fajni ludzie, pierwsza miłość. O tej miłości można pisać dużo, byliśmy razem 3 lata, wszystko lęgło w gruzach, gdy pojawiła sie nowa dziewczyna w jego życiu. Nie chce o tym pisać, bo jest ciężko, gdy wracają wspomnienia. W latach 2007-2010 byłam z rodzicami w Hiszpanii, Włoszech  i Austrii. Bardzo milo wspominam te wyprawy.  W 2010r. rozpoczęłam naukę w 13 LO w Krakowie. Poznałam tam moja najlepsza przyjaciółkę, zdobyłam przydatne doświadczenie, zwiedziłam dużo miejsc zagranicznych. Ogólnie te lata były dla mnie bardzo ważne pod każdym względem. W 2013r. zaczęłam prace w Anglii, lecz obowiązek uczęszczania na studia zmusił mnie do powrotu. W październiku zaczęłam studia na UEK-u - Towaroznawstwo.  Na razie jest OK, ale zobaczymy co Zycie przyniesie...

4 Ćwiczenie 2 – REAKCJE CHEMICZNE

5 Ćwiczenie 3 – Lista grupy

6 Ćwiczenie 3 – Wykres 

7 Ćwiczenie 4 – Lista płac

8 Ćwiczenie 4 - wykres

9 Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "PLAN PREZENTACJI Ćwiczenie 1 - Życiorys Ćwiczenie 2 – Reakcje chemiczne Ćwiczenie 3 – Lista grupy Ćwiczenie 4 – Lista płac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google