Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wizyta sześciolatków z Przedszkola nr 140 W październiku 2014 roku nasza szkoła gościła grupę „Motylków” z Przedszkola nr 140. Maluchy zostały serdecznie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wizyta sześciolatków z Przedszkola nr 140 W październiku 2014 roku nasza szkoła gościła grupę „Motylków” z Przedszkola nr 140. Maluchy zostały serdecznie."— Zapis prezentacji:

1

2 Wizyta sześciolatków z Przedszkola nr 140

3 W październiku 2014 roku nasza szkoła gościła grupę „Motylków” z Przedszkola nr 140. Maluchy zostały serdecznie przyjęte przez uczniów klasy 2a. Starsi koledzy przygotowali przedstawienie o ruchu drogowym. Rekwizyty wykonali na zajęciach koła literacko-plastycznego „Zaczarowany świat poezji”

4 Piosenka Karin Stanek „Autostop” wprowadziła uczniów w wesoły nastój.

5 Atmosfera udzieliła się przedszkolakom, którzy z ochotą włączyli się do zabawy. Aż miło było na wszystkich popatrzeć!

6 Maluchy w skupieniu wysłuchały fragmentu opowiadania „Latający pirat drogowy” z książki Jana Ivens ʹ a „Józefinka miła czarownica”, które czytała nasza pani. Na zadawane pytania udzielały szybkich i poprawnych odpowiedzi. Wykazały się wiedzą na temat bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym, znajomością telefonów alarmowych. My zaś będziemy mieli okazję do poznania dalszych przygód Józefinki.

7 W nagrodę wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali odblaskowe opaski, w których prezentowali się kapitalnie! Noś odblaski!

8 Czas mijał bardzo szybko. Na zakończenie czekała miła niespodzianka: słodki poczęstunek i tor przeszkód przygotowany przez kolegów z 2A.


Pobierz ppt "Wizyta sześciolatków z Przedszkola nr 140 W październiku 2014 roku nasza szkoła gościła grupę „Motylków” z Przedszkola nr 140. Maluchy zostały serdecznie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google