Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Las znajduje się w miejscowości Olszewo w gminie Śmigiel, powiat Kościan, województwo wielkopolskie. Jest on niewielki. Ma zaledwie 15 hektarów. Przeważają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Las znajduje się w miejscowości Olszewo w gminie Śmigiel, powiat Kościan, województwo wielkopolskie. Jest on niewielki. Ma zaledwie 15 hektarów. Przeważają."— Zapis prezentacji:

1

2 Las znajduje się w miejscowości Olszewo w gminie Śmigiel, powiat Kościan, województwo wielkopolskie. Jest on niewielki. Ma zaledwie 15 hektarów. Przeważają tu drzewa iglaste. Są to m.in. świerki czy sosny. Występują też drzewa liściaste np. brzozy i dęby. Las zamieszkują głównie sarny i dziki.

3 ,,Polana północna ’’

4 Las kryje w sobie wiele przeró ż nych rodzajów traw czy mchów

5 Podczas spaceru w lesie mo ż na spogl ą da ć na pi ę kne widoki

6

7 Prezentacja została wykonana przez Martę Golec uczennicę klasy III gimnazjum uczęszczającej do Zespołu Szkół w Starym Bojanowie Prezentacja została wykonana przez Martę Golec uczennicę klasy III gimnazjum uczęszczającej do Zespołu Szkół w Starym Bojanowie *zdjęcia: własne fotografie


Pobierz ppt "Las znajduje się w miejscowości Olszewo w gminie Śmigiel, powiat Kościan, województwo wielkopolskie. Jest on niewielki. Ma zaledwie 15 hektarów. Przeważają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google