Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Starogard Gdański 01.02.2014r. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zadania Uczestników Projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Starogard Gdański 01.02.2014r. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zadania Uczestników Projektu."— Zapis prezentacji:

1 Starogard Gdański 01.02.2014r. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zadania Uczestników Projektu przed i w trakcie mobilności

2 PRZED WYJAZDEM... Aktywny udział w przygotowaniu pedagogiczno-kulturowo- językowym. Przygotowanie prezentacji na wskazany dzień szkoleniowy wraz z komentarzem (wersje PL i EN) wg wzoru. Wskazanie osób : występującej z prezentacją w języku polskim i angielskim oraz pełniącej rolę tłumacza. Przygotowanie materiałów promocyjnych instytucji/regionu Uczestników dla przedstawicieli instytucji odwiedzanych podczas mobilności. Przygotowanie atrakcji na spotkanie integracyjne.

3 W TRAKCIE MOBILNOŚCI Aktywny udział w realizacji programu mobilności Udział w PKJ w kraju Partnera Zapewnienie atrakcji na spotkaniu integracyjnym

4 Dziękuję za uwagę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Pobierz ppt "Starogard Gdański 01.02.2014r. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zadania Uczestników Projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google