Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW W GÓRY Pani przedszkolanka powiedziała że dzieci jadą na wycieczką. Zaraz potem wymieniła imiona wszystkich dzieci, które miały.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW W GÓRY Pani przedszkolanka powiedziała że dzieci jadą na wycieczką. Zaraz potem wymieniła imiona wszystkich dzieci, które miały."— Zapis prezentacji:

1

2 WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW W GÓRY

3 Pani przedszkolanka powiedziała że dzieci jadą na wycieczką. Zaraz potem wymieniła imiona wszystkich dzieci, które miały tam jechać. Gdy dzieci już się ubrały, pani zapytała, czy wszystko jest przygotowane.

4 Michał powiedział, że ma kompas. Zosia powiedziała, że ma apteczkę. Grześ krzyknął, że ma w plecaku ciepłą herbatkę w termosie, a Julka powiedziała, że ma pyszne kanapki, które zrobiła jej mama.

5 Tak przygotowane wsiadły do autobusu i pojechały na górską wycieczkę. Wysiadły z autobusu i pomachały panu kierowcy. Pani poprosiła dzieci, ale dobrały się w pary i wyruszyli.

6 Pani pokazywała dzieciom orły i kozice. Dzieciaki były zachwycone i bardzo podobała im się ta podróż.

7 Nagle Michał potknął się o duży kamień, przewrócił się i skaleczył w nogę. Leciała mu krew, ale zacisnął zęby i nie płakał. Pani dowiedziała się o tym co się stało.

8 Zosia szybko dała pani apteczkę. Pani szybko polała zranione kolano wodą utlenioną i nakleiła plasterek

9 Na szczęście szybko dotarli do schroniska. Była ładna pogoda, więc usiedli na ławeczkach. Julka wyjęła kanapki, a Grześ termos z herbatą.

10 Gdy się najedli, napili i odpoczęli, wrócili do autobusu tą samą drogą. I tak się skończyła ta opowieść.


Pobierz ppt "WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW W GÓRY Pani przedszkolanka powiedziała że dzieci jadą na wycieczką. Zaraz potem wymieniła imiona wszystkich dzieci, które miały."

Podobne prezentacje


Reklamy Google