Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pan Henryk Pan Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji pan Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pan Henryk Pan Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji pan Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu."— Zapis prezentacji:

1

2 Pan Henryk

3 Pan Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji pan Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie.

4 Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem:

5 - Wiesz o czym już całkiem zapomniałem? - O czym? - O seksie. - Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy! - Wiem, ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce.

6 I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fiutka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego wieczoru Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kącie ogrodu, a jego fiutka...trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach:

7 - Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?! - Parkinsona.


Pobierz ppt "Pan Henryk Pan Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji pan Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google