Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. Na pewno przyjacielem lasu jest ten, kto go nie zaśmieca i dba o jego czystość. Zbiera butelki i wiele innych nieczystości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. Na pewno przyjacielem lasu jest ten, kto go nie zaśmieca i dba o jego czystość. Zbiera butelki i wiele innych nieczystości."— Zapis prezentacji:

1 KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?

2 Na pewno przyjacielem lasu jest ten, kto go nie zaśmieca i dba o jego czystość. Zbiera butelki i wiele innych nieczystości.

3 Plastik i inne śmieci bardzo długo rozkładają się pod wpływem warunków atmosferycznych.

4 Przyjaciel lasu: Dba o czystość środowiska Nie hałasuje w lesie Nie przyprowadza do lasu zwierząt domowych Dokarmia zimą ptaki i leśne zwierzęta Nie łamie gałęzi i nie niszczy drzew

5 Przyjaciel lasu: Nie hałasuje w lesie

6 Nie przyprowadza do lasu zwierząt domowych Przyjaciel lasu:

7 Dokarmia zimą ptaki i leśne zwierzęta Przyjaciel lasu:

8 Nie łamie gałęzi i nie niszczy drzew

9 Las to nasze płuca i dostarcza nam tlenu, więc dbajmy o niego i bądźmy jego przyjaciółmi.

10 Autor: Karolina Wójcik uczennica klasy IV D Szkoły Podstawowej nr 9 w Zespole Szkół nr 1 w Siedlcach Wszystkie zdjęcia pochodzą z mojego archiwum i cała prezentacja została zrobione przeze mnie. Opiekun: Ewa Wiak nauczyciel zajęć komputerowych


Pobierz ppt "KTO JEST PRZYJACIELEM LASU?. Na pewno przyjacielem lasu jest ten, kto go nie zaśmieca i dba o jego czystość. Zbiera butelki i wiele innych nieczystości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google