Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku 20 lat … oczami mieszkańców…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku 20 lat … oczami mieszkańców…"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku 20 lat … oczami mieszkańców…

2 Najczęściej ludzie odpowiadali: „dużo marketów i sklepów”, „ nowe osiedla i dużo bloków”, „ więcej ulic i samochodów”, „ bardzo się rozbudowało”. Co dla ludzi zmieniało się przez 20 lat… To wypowiedzi ludzi których spotkaliśmy na ulicy…

3 Najśmieszniejsza wypowiedź starszej pani: „dużo sklepów i aptek jest”

4 Podczas rozmowy z napotkanymi mieszkańcami Amadeusz podczas zadawania pytań…

5 Turek 20 lat temu…

6 Turek dzisiaj…

7

8

9 Wywiad z burmistrzem Mirosławem Mękarskim

10 Pytania i odpowiedzi na zadane pytania - Co zmieniło się w Turku przez ostanie 20 lat ? - Od czego zacząć? To tak, na pewno nie było tylu ulic, ścieżek rowerowych, marketów, sklepów, hali widowiskowo-sportowej, basenu, większości miasta i dużo tak można by było rozmawiać do wieczora. -Co ludzie robili 20 lat temu w wolnym czasie? - Chodzili do kina. Do kina 20 lat temu chodziło o wiele więcej ludzi niż dzisiaj, chodzili na spacery, odwiedzali rodzinę. Nie było za dużego wyboru w różnego rodzaju rozrywkach jakie dzisiaj są. - Czy była komunikacja 20 lat temu? - Nie nie było i nie będzie, ponieważ Turek jest małym miastem o powierzchni około 16 km 2 2. Jednym środkiem komunikacji jest Tescobus. - Jak wyglądała oczyszczalnia ścieków w Turku 20 lat temu? - Nie wyglądało to za dobrze, ponieważ gdy wiatr wiał w stronę Turku, to w mieście był nie miły zapach. Teraz mamy nowoczesny sprzęt i nic nie czujemy. Będziemy podpisywać z sąsiedzką gminą o odprowadzanie ścieków do naszej oczyszczalni, ponieważ mamy wolne miejsce na około 1/3 ścieków.

11 Amadeusz Marciniak 1995, tel. 785981876, amek1@autograł.pl, kl.IIDamek1@autograł.pl Szymon Pacześny 1995, tel.667839452, szymcio_zyrafka@op.pl, kl. IIDszymcio_zyrafka@op.pl Patryk Wypiór 1995, tel. 726725679, kl.IID Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku Imię i nazwisko Opiekuna Zespołu Iwona Rosiak W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.

12 Oto paczka, która wykonała ten projekt


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku 20 lat … oczami mieszkańców…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google