Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zmiany w Tychach przez 20 lat Czy powstały nowe instytucje? Jedyne zauważalne instytucje to nowe markety i hala sportowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zmiany w Tychach przez 20 lat Czy powstały nowe instytucje? Jedyne zauważalne instytucje to nowe markety i hala sportowa."— Zapis prezentacji:

1

2 Zmiany w Tychach przez 20 lat

3 Czy powstały nowe instytucje? Jedyne zauważalne instytucje to nowe markety i hala sportowa

4 Czy powstały nowe drogi i ścieżki rowerowe? Mamy nowe drogi szybkiego ruchu, ulice w Tychach są szerokie, na większości skrzyżowań są bezpieczne ronda.

5 Czy środki komunikacji miejskiej są czyste i bardziej punktualne? Środki komunikacji są czyste i bardziej punktualne. Zdarzają się przyjazdy niepunktualne ale na interwencję obywateli są one minimalizowane.

6 Jak zmieniły się urzędy? Czy urzędy są bliżej obywateli, czy też nie? Zmienił się sposób podejścia urzędników do obywateli. Idąc do urzędu, obywatel odczuwa szacunek względem własnej osoby.

7 Czy są jakieś osiągnięcia ostatnich 20 lat, z których jesteś dumny ? Tychy zmieniły się na korzyść. Powstały nowoczesne osiedla, jest dużo zieleni, powstało nowe kino, powstało dużo nowych placów zabaw dla dzieci.

8 Pomoc niepełnosprawnym Obecnie w mieście są niskopodłogowe autobusy, specjalne podjazdy przed budynkami i zwiększona ilość miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

9 Czy jest u nas bezpieczniej niż 20 lat temu? Nie jest bezpieczniej. Jest więcej bezdomnych, napadów przez młodzież i kradzieży.

10 Czy powstały nowe zakłady pracy? Tak, powstały nowe zakłady pracy np. Isuzu itp.

11 Prezentacje przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. K. Palicy w Tychach Patrycja Szindler Martyna Szojda Wojtek Majcher Piotrek Kokoszka


Pobierz ppt "Zmiany w Tychach przez 20 lat Czy powstały nowe instytucje? Jedyne zauważalne instytucje to nowe markety i hala sportowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google