Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Samorząd Uczniowski jest hermetyczną grupą uczniów, która nie dopuszcza „do władzy” innych członków społeczności naszej szkoły,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Samorząd Uczniowski jest hermetyczną grupą uczniów, która nie dopuszcza „do władzy” innych członków społeczności naszej szkoły,"— Zapis prezentacji:

1 SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2

3 Samorząd Uczniowski jest hermetyczną grupą uczniów, która nie dopuszcza „do władzy” innych członków społeczności naszej szkoły, Prace samorządu są mało interesujące i nieefektywne, Akcje są mało rozgłaszane, co prowadzi do braku zainteresowania uczniów, Uczniowie nie czują potrzeby działania.

4

5 Osoby: Z autorytetem, Pomysłowe, Dobrze zorganizowane, Bez „słomianego zapału”, Otwarte na innych ludzi, Umiejąca zmotywować ludzi do działania.

6

7 Prowadzić ciekaw e kampanie akcji, Wywieszać plakaty w miejscach widocznych i często odwiedzanych przez uczniów, Przekazywać informacje przez radi owęzeł, O głaszać informacje w klasach. Mile widziana współpraca z W olontariatem.

8

9 Uważamy, że lepsze od strony internetowej byłoby forum, na którym Samorząd Uczniowski będzie: Komunikował się z uczniami, Przekazywał społeczności najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń w szkole.

10

11 Spotkania powinny odbywać się co najmniej raz na miesiąc (chyba, że dzieje się coś szczególnego), Powinniśmy zajmować się: bieżącymi sprawami szkoły, prowadzonymi akcjami, dyskotekami szkolnymi.

12

13 Bezpośrednia Bezproblemowa W tym celu w Samorządzie Uczniowskim powinni urzędować przedstawiciele z każdego rocznika a b c d 1.Z każdej z klas wybieramy jednego przedstawiciela. 2.Przeprowadzamy głosowanie (wewnątrz danego rocznika). 3.Osoba, która zwyciężyła wraz z dwoma osobami z dwóch pozostałych roczników zostaje członkiem Samorząd u Uczniowski ego. 4.Nie ma potrzeby wyznaczania przewodniczącego, zastępcy, itd., ponieważ wszystkie decyzje podejmowane są wspólnie


Pobierz ppt "SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Samorząd Uczniowski jest hermetyczną grupą uczniów, która nie dopuszcza „do władzy” innych członków społeczności naszej szkoły,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google