Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

8 listopada 2011 „Śniadanie daje moc” Szkoła Filialna w Niekursku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "8 listopada 2011 „Śniadanie daje moc” Szkoła Filialna w Niekursku."— Zapis prezentacji:

1 8 listopada 2011 „Śniadanie daje moc” Szkoła Filialna w Niekursku

2 W naszej malutkiej szkole wiejskiej uczy się 22 uczniów w klasach I-III, a 15 maluchów uczęszcza do oddziału przedszkolnego. Właściwie co dzień zjadamy wspólne śniadanie i pijemy mleko, jednak dziś było ono wyjątkowe! Bardzo smaczne, zdrowe i kolorowe !!!!

3 Zgodnie z zasadami higieny, zanim zaczniemy jeść, należy dokładnie umyć ręce. Stół musi być dzisiaj wyjątkowy, rozkładamy więc obrusy i pięknie nakrywamy do stołu.

4 Jest piękny, kolorowy, tyle tu smakołyków, które przynieśliśmy, a zaraz wspólnie będziemy zjadać. Naszą ucztę uważamy za rozpoczętą!!

5 Jejku!!! Ile tu smako ł yków! Kanapki, warzywa, owoce… Same pyszno ś ci! No to co dziewczyny? Od czego zaczynamy? Mo ż e jogurcik na pocz ą tek? Nie ma to jak twaro ż ek ze szczypiorkiem. Pycha!!!! My lubimy kolor My lubimy kolor zielony…

6 Pa ń stwo si ę cz ę stuj ą ! Pyszna marchewka z ogródka mojej mamy Polecam pomidorki! Bardzo prosz ę ! Dziewczynki, dziewczynki, Bierzcie witaminki! Nie ma to jak ogóreczki Mniam, mniam… Tak sobie wcinamy, Panie razem z nami.

7 Było tak smacznie, że po śniadanku postanowiliśmy je narysować. Każdy tak jak potrafi, zaprezentował to, co smakowało mu najbardziej.

8 A tymczasem przedszkolaki…….. Maluchy, aby było jeszcze smaczniej i ciekawiej zrobiły kanapkowe stworki. Na talerzykach zagościła moc kolorowych kanapek

9 Wszystkie witaminki bardzo szybko znikały ze stołu, maluszki wcinały z wielkim apetytem.

10 To był bardzo udany dzień! Wiemy jak ważne jest zjadanie co dzień rano śniadania. Wiemy też, że oprócz zdrowia i sił taki wspólny posiłek daje nam wiele radości. Miło jest dzielić się z innymi jedzeniem i częstować się nawzajem. I choć przy jedzeniu się nie rozmawia, było nam razem bardzo wesoło i pewno długo będziemy wspominać ten zdrowy, kolorowy posiłek przy wspólnym stole, a raczej szkolnej ławce „Moc dało śniadanie „ Dzieciom ze Szkoły Filialnej w Niekursku Niekursko, 8 listopada 2011 rok.


Pobierz ppt "8 listopada 2011 „Śniadanie daje moc” Szkoła Filialna w Niekursku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google