Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sylwia Górka KrDzTo1012a. Życiorys Urodziłam sie 2 kwietnia 1994 roku w Bochni. Moimi rodzicami są Jarek i Ewa z domu Dudziak. Ojciec z wykrztalcenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sylwia Górka KrDzTo1012a. Życiorys Urodziłam sie 2 kwietnia 1994 roku w Bochni. Moimi rodzicami są Jarek i Ewa z domu Dudziak. Ojciec z wykrztalcenia."— Zapis prezentacji:

1 Sylwia Górka KrDzTo1012a

2 Życiorys Urodziłam sie 2 kwietnia 1994 roku w Bochni. Moimi rodzicami są Jarek i Ewa z domu Dudziak. Ojciec z wykrztalcenia jest mechanikiem samochodowym i pracuje w prywatnym zakładzie naprawczym. Matka jest pielęgniarką. W 1997 roku rozpoczęłam naukę w Szkole Podstawowej im. Mari Konopnickiej w Kamionnej. Po jej ukończeniu kontynuowałam naukę w gimnazjum nr 4 w Trzciane. Osiągałam bardzo dobre wyniki. Następnie kontynuowałam naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Orla Białego w Bochni na profilu humanistycznym. Po zdaniu matury zaczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Studiuje Towaroznawstwo. Obecnie mieszkam w Krakowie. Na studiach poznałam wielu wspaniałych ludzi. Moim zainteresowaniem jest sport. Chodzę na aerobik i basen. Dobrze znam język angielski i niemiecki, chciałbym również nauczyć sie języka francuskiego i mieszkać w Pryzu, Od zawsze interesowałam sie tańcem w przyszłości chciałabym również rozwijać moja pasje. Lubię również jeździć na nartach i czytać książki fantastyczne. Po ukończeniu studiów chciałbym pracować w laboratorium chemicznym. W 2015 roku będę przygotowywać sie do pracy inzynierskiej. Moim marzeniem jest wynalezienie własnego kosmetyku. W lipcu 2014 roku rozpoczęłam prace w restauracji "piwnica pod baranami", pracować tam jako kelnerka. Aktualnie pracuje w Galerii Krakowskiej w sieci sklep H&M. jestem bardzo zadowolona z tej pracy, ponieważ mam wiele darmowych ubrań. Również obecnie odbywam praktyki w sanepidzie w Krakowie. W 2016 roku planuje wyjść za mąż.

3

4

5

6

7

8

9  Ćw.1 Mój życiorys Ćw.1 Mój życiorys  Ćw.2 Wzrozy chemiczne Ćw.2 Wzrozy chemiczne Rysunek techniczny  Ćw.3 Wykres funkcji Ćw.3 Wykres funkcji  Ćw.4 Lista osób Ćw.4 Lista osób  Ćw.5 Lista płac Ćw.5 Lista płac Wykres listy płac


Pobierz ppt "Sylwia Górka KrDzTo1012a. Życiorys Urodziłam sie 2 kwietnia 1994 roku w Bochni. Moimi rodzicami są Jarek i Ewa z domu Dudziak. Ojciec z wykrztalcenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google