Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Organizator uroczystości: pani Agnieszka Kalińska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Organizator uroczystości: pani Agnieszka Kalińska."— Zapis prezentacji:

1 Organizator uroczystości: pani Agnieszka Kalińska

2 Uczniowie klasy IVA przygotowali przedstawienie pt.: „ Puss in boots”, w którym to wykazali się umiejętnością posługiwania się językiem angielskim. Znane przygody wesołego kota przyczyniły się do zainteresowania publiczności.

3

4 Dużą dawkę wiedzy o Wielkiej Brytanii przekazali uczniowie klasy VIA, przygotowując krótkie lekcje o Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Natomiast prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów klasy VA pokazywała slajdy o świętach, ulubionych posiłkach i zabytkowych miejscach w Wielkiej Brytanii.

5 Współczesne piosenki w wykonaniu klasy VA, dodały miłej atmosfery i wprowadziły rozluźnienie. Z pewnością jest to najprzyjemniejszy sposób nauki języka angielskiego!

6 Czas na finał konkursu „Greetings from Great Britain” Zadaniem uczniów klas 4-6 było zaprojektowanie pocztówki obrazującej miejsce z wybranego obszaru Wielkiej Brytanii, napisanie pozdrowień i krótkiego opisu danego miejsca wartego zwiedzania.

7 Gratulujemy zwycięzcom! W kategorii klas IV-tych: I miejsce – Zuzanna Białkowska II miejsce – Tomasz Czerwiński III miejsce – Julia Drzazga W kategorii klas V-tych: I miejsce – Julia Kałmin II miejsce – Karolina Małkiewicz III miejsce – Paulina Ruszkowska W kategorii klas VI-tych: I miejsce – Alicja Olsztyńska II miejsce – Natalia Kwaśniewska III miejsce – Patrycja Bądkowska Gratulujemy ciekawych pomysłów!


Pobierz ppt "Organizator uroczystości: pani Agnieszka Kalińska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google