Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czym jest płyta główna ? Jest to płytka z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi i punktami lutowniczymi na której montuje się najważniejsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czym jest płyta główna ? Jest to płytka z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi i punktami lutowniczymi na której montuje się najważniejsze."— Zapis prezentacji:

1

2 Czym jest płyta główna ? Jest to płytka z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi i punktami lutowniczymi na której montuje się najważniejsze elementy umożliwiając przy tym komunikację z wszystkimi pozostałymi komponentami i modułami. Kiedy jak i co ? Popularne w latach 1980/1990 komputery stacjonarne były zbudowane najczęściej z jednej płyty drukowanej, na której umieszczono poszczególne podzespoły takie jak procesor, pamięć,układy odpowiedzialne za generowanie grafiki czy dźwięku. Taka budowa płyty praktycznie uniemożliwiała rozbudowę jego możliwości.A jeśli już to było to bardzo skomplikowane i nieopłacalne.

3

4

5

6

7 (ASUS)- (data założenia 1989) tajwański producent elektroniki, głównie: płyt głównych, kart graficznych, napędów optycznych, palmtopów, notebooków, produktów sieciowych, telefonów komórkowych, monitorów LCD, komputerowych urządzeń chłodzących.CENY WACHAJĄ SIĘ OD 100 ZŁ DO PONAD 1000 ZŁ. (GIGABYTE)- tajwańska firma produkująca sprzęt komputerowy. Firma powstała w 1986,a jej obecnym prezesem jest Yeh Pei-Cheng. CENY WACHAJĄ SIĘ OD 150 ZŁ DO PONAD 1000 ZŁ. Micro-Star International (MSI) - tajwański producent komputerów i komponentów komputerowych. Firma powstała w sierpniu 1986.Znana jest zwłaszcza z projektowania i produkcji płyt głównych, kart rozszerzeń, a także serwerów, urządzeń komunikacyjnych, notebooków, zestawów barebone oraz elektroniki użytkowej. Oddział MSI Polska został założony w 2006 roku. CENY WACHAJĄ SIĘ OD 100 ZŁ DO PONAD 1000 ZŁ I WIĘCEJ.

8

9

10

11


Pobierz ppt "Czym jest płyta główna ? Jest to płytka z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi i punktami lutowniczymi na której montuje się najważniejsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google