Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Staże zagraniczne realizowane przez grupę I uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu Niemcy, Lipsk 16.06.2014r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Staże zagraniczne realizowane przez grupę I uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu Niemcy, Lipsk 16.06.2014r."— Zapis prezentacji:

1 Staże zagraniczne realizowane przez grupę I uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu Niemcy, Lipsk 16.06.2014r - 27.06.2014r.

2 Herzlich Willkommen in Schkeuditz

3 W projekcie udział wzięło 15 uczniów z klas III Technikum hotelarskiego Technikum kształcącego w zawodzie kelner Technikum kształcącego w zawodzie kucharz

4 Mieszkaliśmy w niewielkiej, ale urokliwej miejscowości Schkeuditz, nieopodal Lipska, do którego dojeżdżaliśmy koleją.

5 Gut Wehlitz to zabytkowy majątek, gruntownie odnowiony, gdzie byliśmy zakwaterowani podczas odbywania stażu.

6

7 Praktyki odbywaliśmy w Lipsku, w renomowanych hotelach i restauracjach.

8 Grupa kelnerów odbywała praktykę pod okiem jednego z najlepszych włoskich szefów kuchni.

9

10 Grupa hotelarzy pogłębiała swoją wiedzę z zakresu hotelarstwa w hotelach Royal i Admiral.

11 Jedyny w naszej grupie kucharz doskonalił swoje umiejętności w Miejskim Domu Opieki „Am Rosental”

12 Wytrwale doskonaląc swój warsztat pracy, odpoczywaliśmy, poznając niemiecką kulturę i … wydając Euro :)

13 Znany na całym świecie niemiecki kompozytor Jan Sebastian Bach tworzył i pracował w Lipsku. W tutejszej katedrze zostały złożone jego prochy.

14

15

16

17 Akcja utworu Faust autorstwa Goethego rozgrywa się także w Lipsku. Upamiętniają to wydarzenie posągi bohaterów utworu naturalnej wielkości.

18

19

20

21 Wyjazd do Berlina był dla nas niezapomnianym przeżyciem. Przechadzając się ulicami miasta, mogliśmy poczuć jego niezapomnianą i niepowtarzalną atmosferę.

22

23

24

25

26 Niniejsza publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie odpowiada w jakikolwiek sposób za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za wykorzystanie informacji, publikacji i materiałów powstałych w związku z realizacją Projektu.


Pobierz ppt "Staże zagraniczne realizowane przez grupę I uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu Niemcy, Lipsk 16.06.2014r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google