Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Anioł Gabriel w Nazarecie u Maryi się zjawia, Radosną nowinę Jej w imieniu Boga objawia, Że Bóg Ją wybrał na Matkę samego Boga, Ale Maryję ogarnia lęk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Anioł Gabriel w Nazarecie u Maryi się zjawia, Radosną nowinę Jej w imieniu Boga objawia, Że Bóg Ją wybrał na Matkę samego Boga, Ale Maryję ogarnia lęk."— Zapis prezentacji:

1

2 Anioł Gabriel w Nazarecie u Maryi się zjawia, Radosną nowinę Jej w imieniu Boga objawia, Że Bóg Ją wybrał na Matkę samego Boga, Ale Maryję ogarnia lęk wielki i trwoga.

3 Boski Posłaniec uspokaja Najświętszą Dziewicę, Bo z Ducha Świętego będzie to, co się w Tobie Pocznie. Znalazłaś Maryjo łaskę wybrania u Pana, Zostałaś z pośród wielu niewiast wybrana.

4 To dziecko będzie nazwane Synem Najwyższego, I imieniem Jezus nazwiesz Maryjo Jego, Bowiem On uwolni świat od grzechu i winy, Chociaż będzie także Twoim Maryjo Synem.

5 Jeszcze jedną wiadomość anioł Jej zwiastuje, Że święta Elżbieta, także narodzin syna oczekuje. Chociaż Elżbieta jest już w późnej starości, Radość z oczekiwania na dziecię także gości.

6 Maryja wszystko w sercu cicho rozważyła I odpowiedzi Gabrielowi zaraz udzieliła: Niech się stanie wola Boga – Ojca mego Chcę być zawsze Służebnicą Jego.

7


Pobierz ppt "Anioł Gabriel w Nazarecie u Maryi się zjawia, Radosną nowinę Jej w imieniu Boga objawia, Że Bóg Ją wybrał na Matkę samego Boga, Ale Maryję ogarnia lęk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google