Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Źródła informacji o zdrowiu Autorki: Marta Głowacka i Julia Smoczyńska klasa 3B.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Źródła informacji o zdrowiu Autorki: Marta Głowacka i Julia Smoczyńska klasa 3B."— Zapis prezentacji:

1 Źródła informacji o zdrowiu Autorki: Marta Głowacka i Julia Smoczyńska klasa 3B

2 Źródła informacji Internet Lekarze Rodzina Znajomi i przyjaciele Książki i poradniki Telewizja i radio

3

4 Wynik Częstym źródłem z którego korzystamy by się dowiedzieć o wielu chorobach jest wikipedia ale nie powinno się ostatecznie diagnozować za pomocą takich portali i zgłosić do odpowiednich specjalistów.Częstym źródłem z którego korzystamy by się dowiedzieć o wielu chorobach jest wikipedia ale nie powinno się ostatecznie diagnozować za pomocą takich portali i zgłosić do odpowiednich specjalistów.

5 Strony dotyczące zdrowia http://portal.abczdrowie.pl/ http://www.doz.pl/czytelnia/# Na tego typu stronach możemy znaleźć informacje jak zdrowo się odżywiać, a nawet spytać się o poradę lekarza.

6 Jak ćwiczyć? Każdy powinien ćwiczyć bez względu na wiek czy sylwetkę, ponieważ przynosi to same korzyści i dzięki temu jesteśmy zdrowsi.Każdy powinien ćwiczyć bez względu na wiek czy sylwetkę, ponieważ przynosi to same korzyści i dzięki temu jesteśmy zdrowsi. http://www.pro- test.pl/article_article/21717,0/Praw dy+i+mity+na+temat+sportu+i+odc hudzania_Jak+%C4%87wiczy%C4% 87+najefektywniej.html

7 Jak możemy ćwiczyć? Bieganie Chodzenie Aerobik Jazda na rowerzePływanie

8 Ćwiczenia w domu Mel B Tiffany

9 Dziękuje za uwagę Dziękuje za uwagę


Pobierz ppt "Źródła informacji o zdrowiu Autorki: Marta Głowacka i Julia Smoczyńska klasa 3B."

Podobne prezentacje


Reklamy Google