Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja z ćwiczeń z informatyki. ŻYCIORYS Reakcje chemiczne Lista osób w grupie 1012 Lista płac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja z ćwiczeń z informatyki. ŻYCIORYS Reakcje chemiczne Lista osób w grupie 1012 Lista płac."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja z ćwiczeń z informatyki

2 ŻYCIORYS Reakcje chemiczne Lista osób w grupie 1012 Lista płac

3 ŻYCIORYS Urodzony w Krakowie pewnego pięknego dnia. Było to 17 marca 1991 roku. Na początku mieszkałem w centrum Krakowa, a potem przeniosłem się do Tyńca. Tu mieszkam do dziś. Mam siostrę imieniem Magda. Ma ona 20 lat. Uczęszcza ona na Uniwersytet Rolniczy, na kierunek Zarządzanie. Mój tata to Krzysztof i aktualnie ma 53 lata. Pracuje na lotnisku imienia Jana Pawła II w Balicach. Moja mama to Wiesława. Ma lat 51 i na co dzień zajmuje się domem. A więc moja edukacja wygląda właśnie tak. Chodziłem do podstawówki w Krakowie nr 132.Były to lata 1998-2004.Dla mnie był to naprawdę fajny okres. A potem poszedłem sobie do gimnazjum. Były to lata 2004-2007.To były znowu naprawdę fajne 3 lata. To gimnazjum miało numer 22 i znajduje sie w Krakowie. Mieści się przy ulicy Skwerowej. Miałem tam naprawdę dużo znajomych. W końcu te 3 lata sie skończyły i trzeba było wybrać sobie szkołę średnią. Wybór nie był łatwy. Koniec końców dokonałem wyboru i poszedłem do Zespołu Szkół Łączności w Krakowie. A konkretnie Technikum nr 14.Profil który wybrałem to technik telekomunikacji. Niestety do klasy chodziłem sam. Nikt z moich kolegów nie poszedł na ten sam profil co ja. Wybrałem ten profil gdyż interesuję się komórkami i komputerami. To technikum nie było łatwe. Uczyłem się tam trudnych przedmiotów, takich jak: mikroprocesory, podstawy elektrotechniki i elektroniki, układy cyfrowe, układy analogowe, przyrządy pomiarowe, pracownia telekomunikacyjna, pracownia elektroniczna i elektroniczna, systemy transmisyjne, systemy komutacyjne, materiałoznawstwo, przyrządy pomiarowe, chemia, fizyki, język polski,język angielski,język niemiecki, matematyka, informatyka, religia, wychowanie fizyczne. To był trudny dla mnie czas wiele trudnych przedmiotów sprawiało mi wiele trudności. Zwłaszcza te techniczne. Trzeba było się wiele natrudzić aby je wszystkie zaliczyć. Największe problemy miałem z mikroprocesorami i układami analogowymi. Jednak sobie z nimi poradziłem. Na koniec 4 klasy podszedłem do matury i egzaminu na technika telekomunikacji. Oba egzaminy zdałem pomyślnie. Po tych latach w technikum nadszedł czas wyboru szkoły wyższej. Po długim myśleniu wybrałem Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. A jeśli chodzi o kierunek to było to towaroznawstwo. Na razie jestem na I roku. Zobaczymy jak mi pójdzie. Aktualnie zaliczyłem I semestr. Więc wszystko idzie ku dobrej drodze. Wspomniałem że interesuję się telefonami i komputerami. A tak właściwie wszystkim po trochu.

4 Reakcje chemiczne

5 grupa 1012 L.p.ImięNazwisko 1AnnaBednarz 2AnnaDusik 3MateuszFurgał 4IzabelaGacia 5KlaudiaGajewska 6AleksandraGala 7KondradGiętka 8KatarzynaGładysz 9TomaszGołębiowski 10SylwiaGórka 11DominikaGworek 12JustynaHajduga 13JoannaKluba 14MichałJanocha 15PatrycjaSymula 16KarolinaSzafran 17KlaudiaSzmit 18KatarzynaSzumiec 19TomekWołoszyn 20MonikaKarolczak 21MagdalenaKapera 22MateuszKawiak 23AgataJaskulska 24WojciechJasiński 25AnnaKonkol 26DagmaraHusar 27JoannaHochół Lista uczniów grupy 1012

6


Pobierz ppt "Prezentacja z ćwiczeń z informatyki. ŻYCIORYS Reakcje chemiczne Lista osób w grupie 1012 Lista płac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google