Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Adrianna i Milena 2B. Mówią: "Spalić peta, To najlepsza dieta„ Lecz ja w to nie wierzę Jeżdżę na rowerze! Powiem wam coś w tajemnicy. Czy Marlboro, czy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Adrianna i Milena 2B. Mówią: "Spalić peta, To najlepsza dieta„ Lecz ja w to nie wierzę Jeżdżę na rowerze! Powiem wam coś w tajemnicy. Czy Marlboro, czy."— Zapis prezentacji:

1 Adrianna i Milena 2B

2 Mówią: "Spalić peta, To najlepsza dieta„ Lecz ja w to nie wierzę Jeżdżę na rowerze! Powiem wam coś w tajemnicy. Czy Marlboro, czy LM’y Szkodzą zdrowiu, my to wiemy! Najpierw płuca, potem serce Brzydki oddech, żółte ręce. Same więc minusy mamy, Więc palenie dziś rzucamy! Nie pal papierosów Gdy nie chcesz stracić włosów, bo papierosy tak szkodliwe są, że Twoje płuca czarne są. Smutne jest życie palacza, Często ma nikotynowego kaca, Kaszle i źle się czuje Papieros mu życie marnuje!

3 Spróbuj, to pierwszy dilera krok, nie namówi dzisiaj spróbuje za rok. On pieniądze będzie od Ciebie brał, a ty z czasem nie będziesz ich miał.

4 Trzeźwość to święta rzecz mam nadzieję że to wiesz trzeźwym bycie i niepicie alkoholu oczywiście to dla zdrowia lepiej wyjdzie i dla dzieci i rodziny nawet gdy twe urodziny nie pij wódki ani wina bo to bardzo tobie szkodzi

5

6  Układu nerwowego  Układu pokarmowego  Układu krążeniowego  Układu oddechowego

7

8

9

10

11


Pobierz ppt "Adrianna i Milena 2B. Mówią: "Spalić peta, To najlepsza dieta„ Lecz ja w to nie wierzę Jeżdżę na rowerze! Powiem wam coś w tajemnicy. Czy Marlboro, czy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google