Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena."— Zapis prezentacji:

1 47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena

2 47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. (J 11,25)

3 Wierzę, że Chrystus żyje, bo… Wierzę, że Chrystus zmartwychwstał, bo…
47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena Wierzę, że Chrystus żyje, bo… Wierzę, że Chrystus zmartwychwstał, bo… Wierzę, że Chrystus pokonał śmierć, bo… Nie widziałem Chrystusa, ale wierzę w Niego, bo…

4 „Boże, Ty w dniu dzisiejszym przez Twojego Syna pokonałeś
47. Wielkanoc – Jezus żyje! „Boże, Ty w dniu dzisiejszym przez Twojego Syna pokonałeś śmierć i otworzyłeś nam bramy życia wiecznego, spraw, abyśmy obchodząc uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, zostali odnowieni przez Ducha Świętego i mogli zmartwychwstać do nowego życia w światłości. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków”. (kolekta z Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego)


Pobierz ppt "47. Wielkanoc – Jezus żyje! Niedowierzanie Tomasza, Buonisegna, Muzeum Katedralne, Siena."

Podobne prezentacje


Reklamy Google