Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Słonkowi – Madziuś. Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Słonkowi – Madziuś. Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz."— Zapis prezentacji:

1 Słonkowi – Madziuś

2 Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochasz, nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniuje z niego. I ty zmieniasz się pod jego wpływem.

3 Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.

4 Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.

5 Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału.

6 Śmiech i kpiny, to niejednokrotnie płacz kobiety.

7 Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego.

8 Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku.

9 Dla kobiety jedyne naprawdę wygodne miejsce do płaczu to pierś mężczyzny.

10 Szczęście kobiety jest czymś najbardziej ludzkim: jest miłością! Madziuś szczęśliwa :*

11


Pobierz ppt "Słonkowi – Madziuś. Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google