Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

VIII Miejski Kiermasz Ś wiateczny. 13 XII 2013 roku odbył się VIII Miejski Kiermasz Świąteczny, organizowany jak co roku organizowany jak co roku przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "VIII Miejski Kiermasz Ś wiateczny. 13 XII 2013 roku odbył się VIII Miejski Kiermasz Świąteczny, organizowany jak co roku organizowany jak co roku przez."— Zapis prezentacji:

1 VIII Miejski Kiermasz Ś wiateczny

2 13 XII 2013 roku odbył się VIII Miejski Kiermasz Świąteczny, organizowany jak co roku organizowany jak co roku przez Urząd Miasta. przez Urząd Miasta. Impreza odbyła się na ulicy 3 maja przy fontannie i trwała od 14.00-18.00.

3 W Kiermaszu Świątecznym wzięło udział około 30 szkół, przedszkoli, instytucji kulturalnych i fundacji. W tym także nasza szkoła.

4 Sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Zebrane pieniądze zostały przekazane na paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.

5

6 Występ orkiestry otworzył Kiermasz.

7 Dzieci mogły odwiedzić Świętego Mikołaja i Królową Śniegu oraz obejrzeć pokaz szermierki.

8 Przez cały czas trwania Kiermaszu można było wylosować choinkę Przez cały czas trwania Kiermaszu można było wylosować choinkę Przyg. Edyta Chojowska


Pobierz ppt "VIII Miejski Kiermasz Ś wiateczny. 13 XII 2013 roku odbył się VIII Miejski Kiermasz Świąteczny, organizowany jak co roku organizowany jak co roku przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google