Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zbiór danych zapisanych zgodnie z określonymi regułami. W węższym znaczeniu obejmuje dane cyfrowe gromadzone zgodnie z zasadami przyjętymi dla danego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zbiór danych zapisanych zgodnie z określonymi regułami. W węższym znaczeniu obejmuje dane cyfrowe gromadzone zgodnie z zasadami przyjętymi dla danego."— Zapis prezentacji:

1

2 Zbiór danych zapisanych zgodnie z określonymi regułami. W węższym znaczeniu obejmuje dane cyfrowe gromadzone zgodnie z zasadami przyjętymi dla danego programu komputerowego specjalizowanego do gromadzenia i przetwarzania tych danych.

3  Obniżka kosztów związanych z realizacją transakcji  Zwiększenie dostępów firm dla klientów  Prowadzenie ankiet i zbieranie informacji o upodobaniach klientów

4  Działanie hakerów  Zawodność dostawców  Często zmieniające się przepisy prawne  Awarie sprzętu  Błędy w oprogramowaniu

5

6 Baza danych z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Jest wykorzystywana do tworzenia niedrogich, skutecznych i skalowalnych wbudowanych aplikacji bazodanowych w sieci.

7  Nieco wolniejszy dla małych baz danych, ale lepszy w zastosowaniach dla większych systemów  Jeden z trzech najpopularniejszych wolno dostępnych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych.

8 System zarządzania relacyjnymi bazami danych zgodny ze standardem ANSI SQL-92; obok MySQL oraz PostgreSQL jest jednym z trzech najpopularniejszych wolno dostępnych systemów zarządzania bazą danych.

9 Standardowy język zapytań do obsługi relacyjnej bazy danych oraz relacyjno- obiektowej bazy danych. Jest językiem programowania baz danych i ich sieciowych serwerów.

10 Obiektowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym. PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym.

11


Pobierz ppt "Zbiór danych zapisanych zgodnie z określonymi regułami. W węższym znaczeniu obejmuje dane cyfrowe gromadzone zgodnie z zasadami przyjętymi dla danego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google