Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program edukacyjny Dzień przedsiębiorczości Działania firmy na platformie programu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program edukacyjny Dzień przedsiębiorczości Działania firmy na platformie programu."— Zapis prezentacji:

1 Program edukacyjny Dzień przedsiębiorczości Działania firmy na platformie programu

2 Zgłoszenie firmy do programu Na stronie http://www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/http://www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/ klikamy w zakładkę FIRMA.

3 Rejestracja firmy Następnie wybieramy zakładkę Zarejestruj firmę.

4 Zakładanie konta dla firmy Wprowadzamy dane firmy i klikamy przycisk Załóż konto. Wymyślamy login (identyfikator) i hasło dla potrzeb programu.

5 Potwierdzenie zgłoszenia firmy Po zgłoszeniu firmy na ekranie pojawi się poniższy komunikat. Stąd można pobrać automatycznie wygenerowany przez system formularz zgłoszenia.

6 Potwierdzenie zgłoszenia firmy Formularz zgłoszenia po podpisaniu przez dyrektora/prezesa należy przesłać faksem lub mailowo na wskazany kontakt.

7 Mailowe potwierdzenie założenia konta firmy Na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy zostanie wysłana informacja o założeniu konta.

8 Logowanie na platformie Po aktywacji konta przez koordynatora programu firma uzyskuje możliwość zalogowania się na platformie. Potrzebne będą do tego zgłoszone w formularzu rejestracyjnym: identyfikator i hasło.

9 Weryfikacja danych firmy W każdej chwili możliwe jest dokonywanie zmian w formularzu rejestracyjnym po przesłaniu informacji na wskazany adres. Jeżeli chcesz dokonać zmian, wyślij e-mail na adres: andrzej.pierchala@junior.org.pl

10 Definiowanie stanowisk pracy W celu zgłoszenia oferty dla szkół wybieramy zakładkę Definiowanie stanowisk. Wpisujemy nazwę stanowiska pracy oraz liczbę stanowisk i zatwierdzamy przyciskiem Dodaj.

11 Przykładowa lista stanowisk W przypadku pomyłki liczbę danych stanowisk można zmienić, wpisując wartość w pole Nowa liczba, lub usunąć, wpisując 0 w to pole. Każdą zmianę należy zatwierdzić przyciskiem Zmień.

12 Monitorowanie wykorzystania proponowanych stanowisk Kliknięcie w zakładkę Monitorowanie wykorzystania stanowisk pozwala firmie obserwować zainteresowanie szkół jej ofertą.


Pobierz ppt "Program edukacyjny Dzień przedsiębiorczości Działania firmy na platformie programu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google