Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Administrowanie sieciami i technologie internetowe Opiekun modułu: dr inż. Tomasz Lech Katedra.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Administrowanie sieciami i technologie internetowe Opiekun modułu: dr inż. Tomasz Lech Katedra."— Zapis prezentacji:

1 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Opiekun modułu: dr inż. Tomasz Lech e-mail: tlech@wzmail.uni.lodz.pltlech@wzmail.uni.lodz.pl Katedra Informatyki Specjalność: informatyka w zarządzaniu Moduł F2

2 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Tematyka Prowadzone w ramach modułu zajęcia obejmują swym zakresem szeroko rozumiane technologie sieciowe, ze szczególnych naciskiem na praktyczne umiejętności potrzebne w dalszej karierze zawodowej. Studenci zapoznają się również z problemami bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych. Dopełnienie wiedzy stanowią zagadnienia z grafiki i technologii multimedialnych, przydatne np. do tworzenia atrakcyjnych wizualnie witryn internetowych.

3 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Dla kogo? Zajęcia skierowane są do osób, które szczególnie interesują się technologiami sieciowymi, pragną w wydajny sposób zarządzać systemami operacyjnymi i środowiskami sieciowymi oraz poznać podstawowe zagadnienia związane z problematyką przygotowania materiałów informacyjnych /reklamowych w formie tradycyjnej i cyfrowej.

4 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Przedmioty Lp.Nazwa przedmiotuECTSEgz./zal. 1 Grafika komputerowa i technologie multimedialne 3Zal. 2 Linux – administracja 2Zal. 3 Budowa aplikacji internetowych 3Zal. 4 Bezpieczeństwo systemów informatycznych 3Egz. 5 Administrowanie serwerami usług webowych 2zal 6 Klienckie systemy operacyjne 3Zal. 7 Administrowanie siecią i systemami operacyjnymi 4Egz.

5 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Wymagania wstępne Studenci wybierający moduł „Administrowanie sieciami i technologie internetowe” powinni posiadać podstawową wiedzę z obsługi systemów operacyjnych.

6 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Kompetencje absolwenta Zdobyta w ramach modułu wiedza pozwala na podjęcie pracy w działach informatycznych na stanowiskach związanych z administrowaniem sieciami i systemami operacyjnymi. Może być również podstawą do zdobywania liczących się na całym świecie certyfikatów zawodowych.

7 Administrowanie sieciami i technologie internetowe Certyfikaty Zdobyta wiedza pozwala na przystąpienie do egzaminów certyfikacyjnych Microsoft, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów na świecie. Z wybranych przedmiotów możliwe jest uzyskanie certyfikatów potwierdzających udział w zajęciach.


Pobierz ppt "Administrowanie sieciami i technologie internetowe Opiekun modułu: dr inż. Tomasz Lech Katedra."

Podobne prezentacje


Reklamy Google