Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pakiet złoty Pakiet srebrny Logo firmy na plakacie promującym konkurs ˇˇ Informacja o partnerstwie na stronie internetowej konkursu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pakiet złoty Pakiet srebrny Logo firmy na plakacie promującym konkurs ˇˇ Informacja o partnerstwie na stronie internetowej konkursu."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Pakiet złoty Pakiet srebrny Logo firmy na plakacie promującym konkurs ˇˇ Informacja o partnerstwie na stronie internetowej konkursu ˇˇ Informacja o współpracy w radiach promujących konkurs ˇ Informacja o współpracy na stronie ESN ˇˇ Informacja o współpracy na ulotkach promujących konkurs ˇˇ Umieszczenie materiałów promujących firmę w miejscu dni promocyjnych ˇ Umieszczenie plakatu/baneru firmy w miejscu dni promocyjnych ˇ

16

17 W zamian za okazaną pomoc, mogą Państwo zostać Sponsorem bądż Patronem Regionalnym Konkursu. SponsorPatron Z naszej strony oferujemy: Prawo do używania tytułu „Sponsor Regionalny Konkursu” oraz możliwość wykorzystania go w ulotkach i materiałach promocyjnych sponsora. Prawo do używania tytułu „Patron Regionalny Konkursu”. Prawo do umieszczenia logotypu Sponsora na stronie internetowej opisującej dany etap regionalny konkursu Prawo do umieszczenia logotypu Patron na stronie internetowej opisującej dany etap regionalny konkursu Prawo do umieszczenia logotypu Sponsora na stronie sekcji lokalnej ESN. Prawo do umieszczenia logotypu Patrona na stronie sekcji lokalnej ESN. Umieszczenie logotypu Sponsora w materiałach promocyjnych konkursu (plakaty oraz ulotki w danym regionie). Umieszczenie logotypu Patrona w materiałach promocyjnych konkursu (plakaty oraz ulotki w danym regionie). Zaproszenie przedstawiciela Sponsora na Regionalną Galę Finałową. Prawo do wyznaczenia przez Sponsora swojego przedstawiciela zasiadającego w jury etapu regionalnego. Prawo do wystąpienia Sponsora lub jego przedstawiciela podczas Regionalnej Gali Finałowej.

18

19 Aleksandra Lazarczuk Koordynator DE region Śląski, koordynator DE sekcji ESN UE Wrocław nr tel adres Dominik Waleczek Koordynator DE sekcji ESN UE Katowice nr tel adres


Pobierz ppt "Pakiet złoty Pakiet srebrny Logo firmy na plakacie promującym konkurs ˇˇ Informacja o partnerstwie na stronie internetowej konkursu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google