Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIELKANOC W KLASIE IA Wszyscy „zakasaliśmy” rękawy. Z ochotą zabraliśmy się do przyrządzania śniadania wielkanocnego. Nad całym przygotowaniem czuwała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIELKANOC W KLASIE IA Wszyscy „zakasaliśmy” rękawy. Z ochotą zabraliśmy się do przyrządzania śniadania wielkanocnego. Nad całym przygotowaniem czuwała."— Zapis prezentacji:

1

2 WIELKANOC W KLASIE IA

3 Wszyscy „zakasaliśmy” rękawy. Z ochotą zabraliśmy się do przyrządzania śniadania wielkanocnego. Nad całym przygotowaniem czuwała nasza pani.

4 Dziewczynki miksują część jajek na pastę jajeczną, potem mieszają z masłem i szczypiorkiem.

5 Trud się opłacił. Tak wyglądał stół wielkanocny w naszej klasie!

6 Mniam, mniam, ale pycha!

7 Na zakończenie spotkała nas miła niespodzianka. Dostaliśmy czekoladowego zajączka i jajko „śmingusówkę”, które na pewno wykorzystamy podczas drugiego dnia świąt Wielkiej Nocy. W końcu tradycji musi stać się zadość!

8 W wesołych nastrojach pożegnaliśmy szkołę. W końcu przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i spędzenie kilka dni wraz z najbliższymi.

9 Z okazji zbliżających się Świąt składamy wiosenne życzenia, aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia. Uczniowie klasy Ia wraz z wych. Iwoną Karbownik Wielkanoc 2014

10 Chrystusie... Jeszcze się kiedyś rozsmucę, Jeszcze do Ciebie powrócę, Chrystusie... Jeszcze tak strasznie zapłaczę, Że przez łzy Ciebie zobaczę, Chrystusie... I taką wielką żałobą, Będę sie żalił przed tobą, Chrystusie... Że duch mój przed Tobą klęknie I wtedy serce mi pęknie, Chrystusie... Julian Tuwim


Pobierz ppt "WIELKANOC W KLASIE IA Wszyscy „zakasaliśmy” rękawy. Z ochotą zabraliśmy się do przyrządzania śniadania wielkanocnego. Nad całym przygotowaniem czuwała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google