Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim 20 lat Ołtarzewa Czyli jak zmienił się Ołtarzew w latach 1989 – 2009 pod.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim 20 lat Ołtarzewa Czyli jak zmienił się Ołtarzew w latach 1989 – 2009 pod."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim 20 lat Ołtarzewa Czyli jak zmienił się Ołtarzew w latach 1989 – 2009 pod rządami samorządu gminnego Przedstawiają :

2 W naszej prezentacji chcielibyśmy ukazać zmiany zachodzące w naszej okolicy w latach 1989 – 2009 pod rządami samorządu gminnego na podstawie dwóch bardzo ważnych dla Ołtarzewa miejsc : Parku Oraz dróg i alei, które łączą te obiekty Szkoły

3 Gdzie się to wszystko znajduje??

4 SZKOŁA KIEDYŚ Rok 1960 – tuż po wykończeniu Agnieszka Maria Wichert

5 SZKOŁA TERAZ To samo miejsce 50 lat później I kolejny dobudowany fragment

6 PARK KIEDYŚ Stary staw – nikt do niego nie wchodził… Był brudny. Dróżki były wydeptanymi ścieżkami… Robert Maciej Syndoman

7 PARK TERAZ Nowo oczyszczone jezioro Wytyczone ścieżki wysypane korą

8 BOISKA KIEDYŚ Boiska może i były stare, ale emocje te same co teraz…

9 BOISKA TERAZ Boisko tuż obok szkoły, również dostępne dla uczniów „W tej chwili jest (…) nowe, z bieżniami, boiskiem do piłek, ogrodzone…”

10 ULICE KIEDYŚ Ulica Kościuszki – latem i zimą

11 Czyli… Od roku 1989 w Ołtarzewie : Rozbudowano szkołę Unowocześniono boisko szkolne Oczyszczono stawy w parku Stworzono nowe boiska niedaleko szkoły Zbudowano nowe drogi Ulepszono drogi Stworzono ścieżki przez park Zbudowano mnóstwo nowych domów …jest lepiej!

12 Członkowie zespołu Aleksandra Mąka Martyna Strąk Michał Pawlak Jędrzej Marczewski Uczniowie klasy 3 F gimnazjum w Ożarowie Opiekun projektu Barbara Zawada – Nauczyciel historii i WOS-u Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia. Za uwagę dziękują :


Pobierz ppt "Uczniowie gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim 20 lat Ołtarzewa Czyli jak zmienił się Ołtarzew w latach 1989 – 2009 pod."

Podobne prezentacje


Reklamy Google