Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOTY Koty mają po pięć palców w łapach przednich, a w tylnych tylko cztery. Są bardzo sympatyczne, słodkie, ładne, szalone i kulturalne. Koty, gdy czują.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOTY Koty mają po pięć palców w łapach przednich, a w tylnych tylko cztery. Są bardzo sympatyczne, słodkie, ładne, szalone i kulturalne. Koty, gdy czują."— Zapis prezentacji:

1 KOTY Koty mają po pięć palców w łapach przednich, a w tylnych tylko cztery. Są bardzo sympatyczne, słodkie, ładne, szalone i kulturalne. Koty, gdy czują zagrożenie, merdają ogonem i uszy im stoją. Ich ulubionym jedzeniem są ryba i karma kocia, a piciem mleko i woda. Dobrze traktowane koty mogą żyć nawet do dwudziestu lat. Napoleon bał się kotów.

2 KOTY I FARAON W starożytnym Egipcie zabicie kota było przestępstwem, za które groziła kara śmierci. Jeżeli kot umarł śmiercią naturalną, na znak żałoby wszyscy członkowie rodziny, do której należał kot, musieli golić brwi. Również w starożytnym Egipcie koty były mumifikowane i składane do grobowców. W czasie prac wykopaliskowych w pewnym starożytnym mieście natrafiono na mumii kotów.

3 KOTKI, KTÓRE SĄ TROCHĘ MNIEJ INTELIGENTNE
Przykładowy obrazek lekkomyślnego kota.

4 https://www.youtube.com/watch?v=FQexB3zIxBI

5 KOT PO KĄPIELI!

6 CZARY MARY ! I TAŃCZYMY !

7 I JUŻ GRAMY ROCKA !

8 ŹRÓDŁA PROJEKTU O KOTACH
WIKIPEDIA GOOGLE GRAFIKA YouTube Karolina, Oliwia, Gabrysia THANK YOU ! 


Pobierz ppt "KOTY Koty mają po pięć palców w łapach przednich, a w tylnych tylko cztery. Są bardzo sympatyczne, słodkie, ładne, szalone i kulturalne. Koty, gdy czują."

Podobne prezentacje


Reklamy Google