Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

100 % rock’n’rolla na obcasach!. Jesteśmy zainteresowane współpracą z Waszą agencją/klubem/Wszechświatem. GASZ to kobiecy zespół złożony z samego rocka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "100 % rock’n’rolla na obcasach!. Jesteśmy zainteresowane współpracą z Waszą agencją/klubem/Wszechświatem. GASZ to kobiecy zespół złożony z samego rocka."— Zapis prezentacji:

1 100 % rock’n’rolla na obcasach!

2 Jesteśmy zainteresowane współpracą z Waszą agencją/klubem/Wszechświatem. GASZ to kobiecy zespół złożony z samego rocka. Większość naszej setlisty stanowią znane i lubiane rockowe przeboje. Do repertuaru wplatamy również nasze autorskie kompozycje. GASZ to zwierzę koncertowe. Dałyśmy wiele udanych występów w pubach, klubach, na festiwalach, eventach i różnych imprezach, gdzie zarówno nasza muzyka, jak i wizerunek wywoływały pozytywne, żywe reakcje. W czerwcu 2012 nakładem JC Koncert wydałyśmy promocyjną EP z czterema autorskimi kompozycjami. Zapraszamy do odwiedzin naszych profili na facebook, myspace oraz youtube, gdzie pojawiają się najświeższe informacje o aktywności zespołu. Jeśli wzbudziłyśmy Wasze zainteresowanie, prosimy o kontakt z: Management / booking: Jan Cieślak – JC Konecrt 608306849 gasztheband@gmail.com

3 kluby festiwale imprezy tematyczne imprezy okolicznościowe imprezy firmowe puby eventy

4 REPERTUAR: AerosmithBlur DIOGuns 'n' Roses HoleJoan Jett Kiss Led Zeppelin Lenny KravitzM.Jackson MetallicaO.N.A. OzzyPortishead Scorpions Kliknij:


Pobierz ppt "100 % rock’n’rolla na obcasach!. Jesteśmy zainteresowane współpracą z Waszą agencją/klubem/Wszechświatem. GASZ to kobiecy zespół złożony z samego rocka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google