Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Noc Naukowców Politechnika Śląska w Gliwicach. Skąd się tam wzięliśmy? Kilkoro uczniów naszej szkoły było na warsztatach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Noc Naukowców Politechnika Śląska w Gliwicach. Skąd się tam wzięliśmy? Kilkoro uczniów naszej szkoły było na warsztatach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach."— Zapis prezentacji:

1 Noc Naukowców Politechnika Śląska w Gliwicach

2 Skąd się tam wzięliśmy? Kilkoro uczniów naszej szkoły było na warsztatach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach razem z panią Pikul, panią Dąbrowską i panią Klimczak. Kilkoro uczniów naszej szkoły było na warsztatach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach razem z panią Pikul, panią Dąbrowską i panią Klimczak.

3 Średniowiecze Oglądałyśmy jak kiedyś żyli ludzie… ludzie…

4 Pisanie Pisałyśmy gęsimi piórami, co wcale nie było łatwe…

5 Roboty Bawiłyśmy się robotami. Wiele z nich zostało zbudowanych przez studentów WydziałuRobotyki.

6 Biblioteka Razem z koleżanką udałyśmy się do posiadającej Razem z koleżanką udałyśmy się do posiadającej duży księgozbiór duży księgozbiór biblioteki. biblioteki.

7 Latawce Miałyśmymożliwośćwłasnoręczniezbudowaćlatawiec.

8 Komputer Grałyśmy na komputerach liczących sobie ponad 30 lat.

9 Manufaktura Podziwiałyśmy piękne ręcznie wykonaneozdoby.

10 Podsumowanie Krótko mówiąc na Politechnice było bardzo przyjemnie i pouczająco. Krótko mówiąc na Politechnice było bardzo przyjemnie i pouczająco.


Pobierz ppt "Noc Naukowców Politechnika Śląska w Gliwicach. Skąd się tam wzięliśmy? Kilkoro uczniów naszej szkoły było na warsztatach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google