Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TECHNIK HOTELARSTWA Planuje i realizuje usługi w recepcji Rezerwuje usługi hotelarskie Obsługuje gości przyjeżdżających i wyjeżdżających Obsługuje gości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TECHNIK HOTELARSTWA Planuje i realizuje usługi w recepcji Rezerwuje usługi hotelarskie Obsługuje gości przyjeżdżających i wyjeżdżających Obsługuje gości."— Zapis prezentacji:

1

2 TECHNIK HOTELARSTWA Planuje i realizuje usługi w recepcji Rezerwuje usługi hotelarskie Obsługuje gości przyjeżdżających i wyjeżdżających Obsługuje gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie Organizuje usługi dodatkowe w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie Przygotowuje i podaje śniadania Utrzymuje czystość i porządek w jednostkach mieszkalnych

3 - to przede wszystkim świadczenie usług na rzecz gości. Praca hotelarza opiera się na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, wymaga ogromnej odpowiedzialności, odporności i wiedzy z zakresu różnorodnych dziedzin.

4 Kobieta - garsonka, - włosy umyte, uczesane, nie powinny zakrywać twarzy, makijaż dyskretny, delikatny, - dłonie czyste, paznokcie zadbane, niezbyt długie, kolor lakieru nie powinien przyciągać uwagi, - kolczyki niezbyt duże, nie więcej niż dwa; pierścionki delikatne, nie więcej niż dwa.

5 Mężczyzna - garnitur, biała koszula, krawat, muszka, buty kryte, - włosy ostrzyżone i uczesane, długość nie powinna przekraczać linii kołnierzyka, - twarz ogolona lub z zadbanym zarostem, - nie należy nosić kolczyków,

6 -O-Organizacja pracy w hotelarstwie -D-Działalność recepcji -J-Język angielski w hotelarstwie -U-Usługi żywieniowe w hotelarstwie -M-Marketing usług hotelarskich -P-Podstawy działalności przedsiębiorstwa hotelarskiego -T-Techniki pracy w hotelarstwie -O-Obsługa konsumenta -O-Obsługa informatyczna w hotelarstwie

7  P Praktyka zawodowa odbywa się w ciągu 4-letniej nauki w II i III klasie i trwa miesiąc.  Praktyki mogą się odbywać w : motelu, hotelu i pensjonacie, w kraju lub za granicą (jeśli ukończyłeś 18 lat).

8


Pobierz ppt "TECHNIK HOTELARSTWA Planuje i realizuje usługi w recepcji Rezerwuje usługi hotelarskie Obsługuje gości przyjeżdżających i wyjeżdżających Obsługuje gości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google