Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Odejmij mi, Panie, smutek, który rodzi się we mnie z powodu moich cierpień. Uczyń z nich sposobność do mego zbawienia i do pełnego mojego nawrócenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Odejmij mi, Panie, smutek, który rodzi się we mnie z powodu moich cierpień. Uczyń z nich sposobność do mego zbawienia i do pełnego mojego nawrócenia."— Zapis prezentacji:

1 „Odejmij mi, Panie, smutek, który rodzi się we mnie z powodu moich cierpień. Uczyń z nich sposobność do mego zbawienia i do pełnego mojego nawrócenia. Rozporządzaj sam moim zdrowiem, moją chorobą, moim życiem i moją śmiercią, dla pożytku Kościoła, którego stanowię cząstkę. Uczyń, co zechcesz. Daj mi lub odbierz – zjednocz tylko moją wolę z Twoją. W pokornym i doskonałym poddaniu, i w świętej ufności jestem gotów przyjąć od Ciebie wszystko. Pomóż mi tylko, abym uwielbił, co od Ciebie przychodzi”. (W. Niewęgłowski) 32. Cierpienie prowadzi do życia – chrześcijanin wobec cierpienia

2 Uczestnicy rekolekcji dla osób niepełnosprawnych w Piekoszowie 32. Cierpienie prowadzi do życia – chrześcijanin wobec cierpienia

3 Modlitwa „Panie, błagam Cię o łaskę dobrego przyjmowania cierpień, kiedy Ty w mądrości swej i miłości sprowadzasz je na mnie. Abym znosił ból, nagany, rozczarowania, oszczerstwa, udrękę, niepokój w taki sposób, jak Ty, Jezu, chciałbyś, żebym je znosił. Pragnę łagodnie znosić zniewagi, a odpłacać dobrem za zło. Pragnę upokorzyć się we wszystkich sprawach i być cierpliwym, kiedy smutek będzie się przedłużał; być cichy, kiedy będę krzywdzony, a wszystko z miłości do Ciebie”. (W. Niewęgłowski)


Pobierz ppt "„Odejmij mi, Panie, smutek, który rodzi się we mnie z powodu moich cierpień. Uczyń z nich sposobność do mego zbawienia i do pełnego mojego nawrócenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google