Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prosze powtorzyc Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem?  Matka tka, ojciec tka i tkaczka tkając łka !  Było sobie trzech.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prosze powtorzyc Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem?  Matka tka, ojciec tka i tkaczka tkając łka !  Było sobie trzech."— Zapis prezentacji:

1

2 Prosze powtorzyc

3 Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem?  Matka tka, ojciec tka i tkaczka tkając łka !  Było sobie trzech Japońców: Jachce, Jachce Drachce, Jachce Drachce Drachcedroni.  Były sobie trzy Japonki: Cepka, Cepka Drepka, Cepka Drepka Rompomponi.  Poznali się: Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi.  Pokochali i pobrali się Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi.  Mieli Dzieci: Jachce z Cepką mieli Szacha, Jachce Drachce z Cepką Drepką mieli Szacha Szar Szaracha Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi mieli Szacha Szarszaracha Fudżi Fajkę.  Kto powtórzy bajkę?

4 Żyła sobie żyła a w tej żyle żyła żyła, a ta żyła już nie żyła, bo tej żyle pękła żyła. SSzły pchły koło wody, pchła pchłę pchła do wody i ta pchła płakała, że ją tamta pchła popchała. WWyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów.

5 Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.  Wróbelek Walerek miał mały werbelek, werbelek Walerka miał mały felerek, felerek werbelka naprawił Walerek, wróbelek Walerek na werbelku gra!  Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie strząsa skrzydła z dżdżu i trzmiel w puszczy tuż przy Pszczynie straszny wszczyna szum.  Mąż gżegżółki w chaszczach trzeszczy, w krzakach drzemie kszyk, a w Trzemesznie straszy jeszcze wytrzeszcz oczu strzyg

6 Trzódka piegży drży na wietrze, chrzęszczą w zbożu skrzydła chrząszczy, wrzeszczy w deszczu cietrzew w swetrze, drepcząc w kółko pośród gąszczy. Przygwoździ Bździągwa gwoździem źdźbło, to pobździ źdźbłko

7 Cesarz czesał cesarzową Wróbelek Walerek miał mały werbelek, werbelek Walerka miał mały felerek, felerek werbelka naprawił Walerek, wróbelek Walerek na werbelku gra!

8 Siedzi Jerzy na wieży i nie wierzy, że na wieży jeszcze jeden Jerzy siedzi. Hasał huczek z tłuczkiem wnuczka i niechcący huknął żuczka, Ale heca... - wnuczek mruknął i z hurkotem w hełm się stuknął. Leży żuczek, leży wnuczek, a pomiędzy nimi tłuczek. Stąd dla huczka jest nauczka, by nie ganiać z tłuczkiem wnuczka.


Pobierz ppt "Prosze powtorzyc Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem?  Matka tka, ojciec tka i tkaczka tkając łka !  Było sobie trzech."

Podobne prezentacje


Reklamy Google