Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wolontariat Wolontariat. TO TAKIE PROSTE!. POMOC BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Każdy z nas lubi siedzieć na komputerze i przeglądać internet, prawda? Chcemy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wolontariat Wolontariat. TO TAKIE PROSTE!. POMOC BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Każdy z nas lubi siedzieć na komputerze i przeglądać internet, prawda? Chcemy."— Zapis prezentacji:

1 Wolontariat Wolontariat. TO TAKIE PROSTE!

2 POMOC BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Każdy z nas lubi siedzieć na komputerze i przeglądać internet, prawda? Chcemy z Wami podzielić się wspaniałym pomysłami, dzięki którym bez problemu możecie wesprzeć potrzebujących.

3 FREE RICE to gra polegająca na zaznaczaniu odpowiedzi spośród czterech wymienionych na pytanie. Za każdą poprawną odpowiedź gracz otrzymuje 10 ziarenek ryżu przekazywanych dla rzecz głodujących. -Wchodzimy na stronę: http://www.freerice.com -Wybieramy dowolną kategorię wedle uznania i ćwiczymy. Limit czasu jest nieokreślony co pozwala na ciągłą pomoc. -Po zakończeniu możemy wyjść ze strony. Uzyskany wynik to ilość ryżu jaką „zdobyliśmy” dla potrzebujących. W każdym momencie możemy powtórnie wejść i rozpocząć naukę i pomoc.

4 A zamiast używaj używaj Jest to pierwsza Polska strona startowa z wyszukiwarką charytatywna oparta na silniku Google który dochód z jej używania jest przeznaczany najbardziej potrzebującym.

5 ZAJĘCIA PLASTYCZNE Aktywność obywatelska w postaci zajęć plastycznych dla dzieci z nauczania początkowego prowadzonych w szkolnej świetlicy, gdzie w godzinach popołudniowych uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej spędzają wolne chwile czekając na swoich rodzic ó w.

6

7 Wyrażenie swojej chęci pomocy w prowadzeniu takich zajęć należy skierować do nas i spróbować przekonać, że jesteś w stanie dobrze sprawować swoje obowiązki. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ze strony uczniów starających się o przystąpienie do naszej działalności. Dzieła naszych młodych kolegów i koleżanek są sprzedawane na kiermaszu, którym się zajmujemy i organizujemy.


Pobierz ppt "Wolontariat Wolontariat. TO TAKIE PROSTE!. POMOC BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. Każdy z nas lubi siedzieć na komputerze i przeglądać internet, prawda? Chcemy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google