Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Angelika to nasza koleżanka, która chodziła z nami na zajęcia w przedszkolu, w szkole podstawowej w klasach młodszych oraz w klasach starszych. Niestety.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Angelika to nasza koleżanka, która chodziła z nami na zajęcia w przedszkolu, w szkole podstawowej w klasach młodszych oraz w klasach starszych. Niestety."— Zapis prezentacji:

1

2 Angelika to nasza koleżanka, która chodziła z nami na zajęcia w przedszkolu, w szkole podstawowej w klasach młodszych oraz w klasach starszych. Niestety w maju ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi. Doznała ona ciężkich obrażeń ciała. W wyniku tego straciła zdolność mowy i ruchu. Od tamtej pory jeździ na wózku inwalidzkim i nie uczęszcza na zajęcia do szkoły. Ale my nie jesteśmy obojętni na jej los.

3

4

5

6

7

8 Ty też możesz pomóc Angelice wysyłając pieniądze na adres: Fundacja Zielony Liść Nr konta: Z dopiskiem „Na leczenie i rehabilitację Angeliki Adamczyk"

9 Podaruj 1% podatku Fundacja na Rzecz Ofiar Wypadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Zielony Liść w Toruniu KRS Na rzecz podopiecznego- Angelika Adamczyk

10

11

12

13


Pobierz ppt "Angelika to nasza koleżanka, która chodziła z nami na zajęcia w przedszkolu, w szkole podstawowej w klasach młodszych oraz w klasach starszych. Niestety."

Podobne prezentacje


Reklamy Google