Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto jest przyjacielem lasu Wykonała: Paulina Klag Paulina Klag Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto jest przyjacielem lasu Wykonała: Paulina Klag Paulina Klag Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim."— Zapis prezentacji:

1

2 Kto jest przyjacielem lasu Wykonała: Paulina Klag Paulina Klag Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim

3 Nakazy obowiązujące przyjaciela lasu Zachowujemy ciszę. Szanujemy przyrodę. Sprzątamy po sobie.

4 Zakazy obowiązujące przyjaciela lasu Nie krzyczymy w lesie. Nie śmiecimy. Nie robimy krzywdy mieszkańcom lasu. Nie niszczymy przyrody. Nie niszczymy domów leśnych zwierząt.

5 Śmieci, śmieci, śmieci… Kiedyś las był o wiele ważniejszy dla ludzi. Teraz dla ludzi las to jedno wielkie wysypisko śmieci. Ludzie wyrzucają różne śmieci - od plastikowej butelki po… opony samochodowe ! Czy tak postępuje przyjaciel lasu ?

6 Nie wszędzie są śmieci… Mówiliśmy o tym, że las to dla człowieka śmietnik, ale znajdą się miejsca, gdzie jest pięknie i nie ma śmieci.

7 Podsumowanie Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że podobała wam się moja praca. Autorka: Paulina Klag Zdęcia: Pobliski las


Pobierz ppt "Kto jest przyjacielem lasu Wykonała: Paulina Klag Paulina Klag Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie Opolskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google