Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kliknij, aby edytować styl wzorca podtytułu Edukacyjny program społeczny „Jeżdżę z głową” Jeżdżę z głową Nasza drużyna Ankiety i deklaracje Ankiety i deklaracje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kliknij, aby edytować styl wzorca podtytułu Edukacyjny program społeczny „Jeżdżę z głową” Jeżdżę z głową Nasza drużyna Ankiety i deklaracje Ankiety i deklaracje."— Zapis prezentacji:

1 Kliknij, aby edytować styl wzorca podtytułu Edukacyjny program społeczny „Jeżdżę z głową” Jeżdżę z głową Nasza drużyna Ankiety i deklaracje Ankiety i deklaracje cd. Ankietowanie Ankietowanie cd. Nagrody My- rowerzyści My- rowerzyści cd. Miejsca, które odwiedziliśmy Miejsca, które odwiedziliśmy cd. Koniec

2 Jeżdżę z głową Wiele szkół w Polsce, w tym również nasza bierze udział w akcji społecznej pt. „Jeżdżę z głową”. Celem kampanii jest zwiększenie ostrożności i promowanie odpowiedzialnej jazdy wśród kierowców i rowerzystów.

3 Nasza drużyna Nasza grupa składa się z pięciu osób. Razem współpracujemy przy projekcie edukacyjnym pt. „Jeżdżę z głową”. Są to: 1) Daria Staszewska 2) Dominika Plaskata 3) Jakub Olszak 4) Marek Miękiszak 5) Arthur Lewandowski

4 Ankiety i deklaracje Nasza grupa jeździła po okolicy rowerami, pytała przypadkowo spotkane osoby o bezpieczeństwo w gminie i prosiła o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankietowani mogli też podpisać deklarację, w której oświadczają, że będą jeździć bezpiecznie i z rozwagą oraz szacunkiem dla innych. Sprawdzaliśmy także ich znajomość przepisów.

5

6 Ankietowanie Przechadzający się ulicami naszego miasta ludzie chętnie uczestniczyli w wypełnianiu ankiet. Deklarowali też, że będą jeździć bezpiecznie i rozważnie. Niestety niechętnie odnosili się do wspólnych zdjęć, więc nie zmuszaliśmy ich do tego. Był to ich wybór.

7

8 Nagrody Za wypełnienie ankiety i podpisanie deklaracji uczestnicy otrzymywali od nas małe upominki. Były to naklejki i kalendarzyki.

9 My- rowerzyści Staraliśmy się wszyscy jeździć rowerami i zachęcać przechodniów do aktywności fizycznej połączonej z bezpieczeństwem na drodze. Nasze rowery były sprawne, my ubrani byliśmy w kamizelki odblaskowe. Każdy z nas miał przy sobie kartę rowerową.

10

11 Sprawdzamy wyniki naszych ankiet Chwila relaksu przed następną ankietą Lider naszej grupy daje przykład przechodniom

12 Miejsca, które odwiedziliśmy Przeprowadzając ankiety odwiedziliśmy wiele zakątków naszej okolicy.

13

14 Kliknij, aby edytować format tekstu konspektu Drugi poziom konspektu  Trzeci poziom konspektu Czwarty poziom konspektu  Piąty poziom konspektu  Szósty poziom konspektu  Siódmy poziom konspektu  Ósmy poziom konspektu Dziewiąty poziom konspektuKliknij, aby edytować style wzorca tekstu – Drugi poziom Trzeci poziom – Czwarty poziom » Piąty poziom KONIEC Prezentację przygotowali: Daria Staszewska Dominika Plaskata Jakub Olszak Marek Miękiszak Arthur Lewandowski


Pobierz ppt "Kliknij, aby edytować styl wzorca podtytułu Edukacyjny program społeczny „Jeżdżę z głową” Jeżdżę z głową Nasza drużyna Ankiety i deklaracje Ankiety i deklaracje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google