Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka."— Zapis prezentacji:

1 Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering

2 Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka gama krzeseł, Wózki transportowe do stołów i krzeseł, Gwarancja i trwałość na lata, Użytkowanie wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

3 Wady tradycyjnych mebli cateringowych: tradycyjne meble wykonane są z drewna, metalu a blaty z polistyrenu, wysoka waga utrudnia obsługę i transport, częste uszkodzenia, odpryski i rysy, słaba odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne deszcz i promienie UV, trudne w utrzymaniu czystości.

4 Porównanie materiałów wykorzystywanych do produkcji blatów do stołów cateringowych: PS (Polystyrene) vs. HDPE (High-Density Polyethylene) HDPE jest bardziej odporny na: uderzenia, uszkodzenia I zarysowania, nie ulega działaniu wilgoci oraz promieni UV dzięki czemu nadaje się do użytkowania w plenerze. PS nie jest odporny na zimno poniżej zera ma za to gładszą powierzchnie. Konstrukcja blatu wykonana z PS wymaga użycia drewna jako wzmocnienia narożników i belek zapobiegających wyginaniu blatu. PS jest cięższy i droższy niż HDPE przez co produkty marki RESOL są również konkurencyjne cenowo.

5 Ekstremalnie odporne na uderzenie, obciążenie i wilgoć, Bardzo lekkie i łatwe w transporcie, bezpieczne i łatwe w obsłudze, Kompaktowe wymiary i składanie ułatwiają transport i przechowywanie, Łatwe w utrzymaniu czystości, Technologia Blow Mould System Zalety mebli cateringowych hiszpańskiej marki RESOL:

6

7 12 lat gwarancji Najszersza na świecie paleta rozmiarów i kształtów blatów, Unikalny system łączenia blatów 2 szerokości 75 i 90 cm

8

9

10

11

12 Dostępne wózki transportowe

13

14

15 Oficjalny dystrybutor: Nova Euro Distribution Sp. z o.o. ul. Azotowa 15B, 41-503 Chorzów Biuro handlowe i magazyn: ul. Kolejowa 58, 40-604 Katowice tel. 32 202 57 51 wewn. 31 tel. kom. 501 317 007 tel. kom. 509 029 559 Więcej informacji na www.hagea.plwww.hagea.pl


Pobierz ppt "Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google