Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka."— Zapis prezentacji:

1 Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering

2 Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka gama krzeseł, Wózki transportowe do stołów i krzeseł, Gwarancja i trwałość na lata, Użytkowanie wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

3 Wady tradycyjnych mebli cateringowych: tradycyjne meble wykonane są z drewna, metalu a blaty z polistyrenu, wysoka waga utrudnia obsługę i transport, częste uszkodzenia, odpryski i rysy, słaba odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne deszcz i promienie UV, trudne w utrzymaniu czystości.

4 Porównanie materiałów wykorzystywanych do produkcji blatów do stołów cateringowych: PS (Polystyrene) vs. HDPE (High-Density Polyethylene) HDPE jest bardziej odporny na: uderzenia, uszkodzenia I zarysowania, nie ulega działaniu wilgoci oraz promieni UV dzięki czemu nadaje się do użytkowania w plenerze. PS nie jest odporny na zimno poniżej zera ma za to gładszą powierzchnie. Konstrukcja blatu wykonana z PS wymaga użycia drewna jako wzmocnienia narożników i belek zapobiegających wyginaniu blatu. PS jest cięższy i droższy niż HDPE przez co produkty marki RESOL są również konkurencyjne cenowo.

5 Ekstremalnie odporne na uderzenie, obciążenie i wilgoć, Bardzo lekkie i łatwe w transporcie, bezpieczne i łatwe w obsłudze, Kompaktowe wymiary i składanie ułatwiają transport i przechowywanie, Łatwe w utrzymaniu czystości, Technologia Blow Mould System Zalety mebli cateringowych hiszpańskiej marki RESOL:

6

7 12 lat gwarancji Najszersza na świecie paleta rozmiarów i kształtów blatów, Unikalny system łączenia blatów 2 szerokości 75 i 90 cm

8

9

10

11

12 Dostępne wózki transportowe

13

14

15 Oficjalny dystrybutor: Nova Euro Distribution Sp. z o.o. ul. Azotowa 15B, Chorzów Biuro handlowe i magazyn: ul. Kolejowa 58, Katowice tel wewn. 31 tel. kom tel. kom Więcej informacji na


Pobierz ppt "Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering. Oferta mebli cateringowych HAGEA Catering obejmuje: Systemy stołów z możliwością łączenia w zestawy, Szeroka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google