Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień pierwszy W pierwszym dniu Bóg stworzył niebo i ziemię, które są ogarnięte wodą. W tym dniu Bóg oddziela także światło (dnia) od ciemności (nocy).

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień pierwszy W pierwszym dniu Bóg stworzył niebo i ziemię, które są ogarnięte wodą. W tym dniu Bóg oddziela także światło (dnia) od ciemności (nocy)."— Zapis prezentacji:

1 Dzień pierwszy W pierwszym dniu Bóg stworzył niebo i ziemię, które są ogarnięte wodą. W tym dniu Bóg oddziela także światło (dnia) od ciemności (nocy).

2 Dzień drugi W dniu drugim Bóg tworzy przestrzeń pomiędzy niebem i ziemią, którą później zapełnią ptaki.

3 Dzień trzeci Następnie Pan Bóg przygotowuje miejsce, w którym będą mogły żyć zwierzęta i człowiek. W tym celu oddziela od siebie suchą ziemię (ląd) i morze. Na ziemi z Jego polecenia wyrastają różne rodzaje roślin.

4 Dzień czwarty Także dzień i noc zostają jeszcze bardziej odróżnione od siebie za sprawą słońca, księżyca i gwiazd, a umieszczone na niebie wymierzają czas: dni, miesiące, lata, pory roku.

5 Dzień piąty Kiedy przestrzeń do życia już istnieje, Bóg stwarza ptaki i zwierzęta wodne…

6 Dzień szósty …oraz zwierzęta żyjące na lądzie…

7 Dzień szósty … jak również człowieka – mężczyznę i kobietę.


Pobierz ppt "Dzień pierwszy W pierwszym dniu Bóg stworzył niebo i ziemię, które są ogarnięte wodą. W tym dniu Bóg oddziela także światło (dnia) od ciemności (nocy)."

Podobne prezentacje


Reklamy Google